Viac článkov v slovenčine a češtine

Prvně doma opět proti Bostonu

Prvně doma opět proti BostonuPreview zápasu Colorado Avalanche vs Boston Bruins.

Po třech zápasech na východním pobřeží se Colorado konečně představí v domácím Pepsi Center, kde sehrají odvetu posledního zápasu s Boston Bruins. Domů se vrací s bilancí 2-1-0, když porazili New York Rangers a právě Boston Bruins a padli pouze s New Jersey Devils.

Minulý zápas v Bostonu vyhrálo Colorado 4:0. Výtečný výkon předvedl Semyon Varlamov, když si po 29 zákrocích připsal první nulu v nové sezóně. Své dvě první branky v dresu Avs vsítil Nail Yakupov, v oslabení se poprvé v sezóně trefil J.T. Compher a vítězný gól vstřelil Sven Andrighetto. Bylo to již po jedenácté, co Colorado v Bostonu bodovalo, 10x z toho dokonce vyhrálo.

Avalanche (2-1-0)

Avs vstoupili do sezóny úspěšným tripem, když se zatím můžou opřít hlavně o výkony brankářů a hru 5 proti 5. Co je potřeba zlepšit jsou výkony speciálních formací, kdy v posledním zápase došlo ke zlepšení hry v oslabení a Colorado neinkasovalo během 4 oslabení. 3 Body si ve třech zápasech připsali spoluhráči z druhé formace Matt Duchene a Nail Yakupov. Z útočníků už nebodovali pouze Blake Comeau a Colin Wilson. Všichni hráči Avs jsou zatím v plusu nebo na nule v bodování +/-.

Bruins (1-1-0)

Boston v prvním zápase porazil Nashville doma 4:3, druhý zápas jim dopadl jak je zmíněno výše. David Pastrňák v úvodním zápase skóroval, proti Avs měl největší šanci domácích, ale neuspěl. David Krejčí si připsal 3 asistence. Kapitán Zdeno Chára zatím nebodoval. Medvědi budou muset dnešní utkání odehrát bez Patrice Bergerona. Jeho místo zaujme Riley Nash. Zranění jsou David Backes a Noel Acciari. Zkušební kontrakt s týmem podepsal veterán Ryan White.

Zápas začíná ve 3:30 středoevropského času.

Jak dopadne první domácí zápas Avs?
výhra AVS po 60 minutách
výhra AVS OT / SN
Výhra BOS po 60 minutách
výhra BOS OT / SN

Ondrej Kolinsky, Czech Republic, kolinsky@eurolanche.com
11/10/2017 - 18:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."