Yeti Ultras s novým logom

Yeti Ultras s novým logomSkupina aktívnych členov Eurolanche má nové logo.

Pred rokom, pri príležitosti 10. narodenín fanklubu Eurolanche, vznikla skupina členov Yeti Ultras, do ktorej sa môže dostať akýkoľvek člen fanklubu. Jedinou podmienkou je, aby sa minimálne raz za dva roky zúčastnil oficiálnej udalosti organizovanej fanklubom (Eurolanche Invasion, stretnutie členov, stretnutie s hráčom). 

Skupina Yeti Ultras sa po roku dočkala nového loga. Tvoria ju jej názov a názov fanklubu, pod ktorý patrí. Z grafických prvkov jej dominuje noha Yetiho. Tento symbol je nielen odkazom na názov skupiny, ale aj na históriu Colorada Avalanche a symbolizuje dlhoročnú priazeň členov skupiny, ktorí si ešte pamätajú časy, keď bolo podobné logo súčasťou dresov Avs. Popriňom nechýba ani logo Eurolanche. V budúcnosti by sa mali členovia Yeti Ultras dočkať aj špeciálnych suvenírov s týmto logom, ktoré budú určené iba pre nich, pre najaktívnejších členov Eurolanche.
 

V skupine Yeti Ultras je momentálne viac ako 50 členov. Hlavnými výhodami členstva v skupine je prednostná rezervácia miesta na akciách organizovaných fanklubom a častejšie súťaže o suveníry a podpisy hráčov Colorada Avalanche. Viac o skupine nájdete v samostatnej sekcii Yeti Ultras.

 

Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
15/09/2018 - 18:36

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."