Eurolanche Invasion XI naživo z Pepsi Centra

Eurolanche Invasion XI naživo z Pepsi CentraSledujte jedenásty výlet fanklubu prostredníctvom živých videí.

Eurolanche Invasion XI prinesie doteraz najviac priamych prenosov v histórii všetkých výletov. Vďaka americkej sim karte budú účastníci výletu vysielať videá naživo prostredníctvom internetu takmer neustále. Novinkou bude viac živých videí priamo z Pepsi Centra pred začiatkom, ale hlavne počas zápasov Colorada Avalanche. 

 

Videoprenosy budú vysielané aj zo štadiónov v Chicagu a Nashville a počas všetkých výletov v rámci štátu Colorada, ale aj mimo neho v Las Vegas a počas roadtripu. Počas priamych prenosov sa budete môcť pýtať akékoľvek otázky týkajúce sa projektu Eurolanche Invasion.

 

Videoprenosy budú dostupné na anglickom a československom Facebooku, na Twitteri a na Instagrame. Sledujte fanklub Eurolanche na týchto troch sociálnych sieťach, aby ste sa aj vy stali súčasťou Eurolanche Invasion XI.

 

Všetky základné informácie o Eurolanche Invasion a o predošlých desiatich výletoch nájdete na Invasion.Eurolanche.com. Ak uvažujete o účasti na budúcej Invasion a máte otázky, posielajte ich na eurolanche@eurolanche.com. Prihlasovanie bude spustené neskôr a budú naň upozornení členovia fanklubu, ktorí pri registrácii uviedli svoju e-mailovú adresu.

 


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
09/02/2019 - 10:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."