Eurolanche Invasion XI: Posledný deň

Eurolanche Invasion XI: Posledný deňDenne aktualizovaný krátky prehľad programu Eurolanche Invasion X s fotkou dňa a dôležitými odkazmi.

Denník v slovenčine/češtine - FotogalériaOnline prenos - Eurolanche na Instagrame - Eurolanche na Twitteri

DEŇ 17 - Návrat do Európy s príchodom nasledujúci deň.

DEŇ 16 - Po špeciálnom programe pre účastníkov Eurolanche Invasion XI nasledovali posledné nákupy a piata výhra Avalanche počas nášho výletu.

DEŇ 15 - Jazda v slnečných Rocky Mountains, rezervácia Rocky Mountain Arsenal National Wildlife Refuge a návšteva nášho prvého zápasu AHL - Colorada Eagles.

DEŇ 14 - Pristáli sme v Denveri, užili si skutočne teplé počasie, zaplávali v bazéne, obedovali v SoBo a videli náš siedmy zápas.

DEŇ 13 - Prehliadka výrobne whiskey Jack Daniel's v Lynchburgu, Teennessee a deväťhodinová jazda do Chicaga na rýchle prespatie.

DEŇ 12 - Návšteva hrobov zakladateľa KFC a boxera Muhammada Aliho a liehovaru Jim Bean a večer parádny zápas na ľade Nashvillu.

DEŇ 11 - Výhľady na Chicago z John Hancock Center, prechádzka v meste, stretnutia s hráčmi a veľká výhra.

DEŇ 10 - Prileteli sme do Chicaga, kde sme si dali klasickú chicagskú pizzu a poprechádzali sa v meste.

DEŇ 9 - Návšteva tréningu Colorada Eagles, stretnutia s hráčmi vrátane Kauta a Francouza, nákupy v centre a veľká výhra nad Winnipegom.

DEŇ 8 - Deň sme strávili v Colorade Springs, kde sme navštívili Air Force Academy a tréningové olympijské centrum.

DEŇ 7 - Nekonečné nákupy suvenírov Avalanche a mnoho ďalšieho, po čom nasledovala parádná, prvá výhra výletu a stretnutie s dvojicou Kaut/Francouz.

DEŇ 6 - Neskutočne nabitý deň, jeden z NAJ v histórii Invasion: Videli sme Red Rocks, Georgetown, Vail, Rocky Mountains, St. Elmo, Farmu aligátorov a Great Sand Dunes a to všetko za jediný deň!

DEŇ 5 - Druhý zápas výletu a návšteva centra Denveru.

DEŇ 4 - Posledné nákupy v Las Vegas, pekné počasie (konečne) a aj fotografie a návrat do Denveru.

DEŇ 3 - Druhý deň v Las Vegas, ktorý bol bohatý na skupinový, ale aj individuálny program, medzi ktoré patrili aj pozeranie zápasu Avs proti Jets, výlet na Hooveru priehradu či stretnutie so skutočným Davidom Copperfieldom.

DEŇ 2 - Celý deň sme strávili v Las Vegas.

DEŇ 1 - Prílet z Európy do Denveru, stretnutie prvých 5 z 12 účastníkov a prvý zápas Invasion XI, ktorý sa bohužiaľ skončil prehrou.

Všetky základné informácie o Eurolanche Invasion a o predošlých desiatich výletoch nájdete na Invasion.Eurolanche.com. Ak uvažujete o účasti na budúcej Invasion a máte otázky, posielajte ich na eurolanche@eurolanche.com. Prihlasovanie bude spustené neskôr a budú naň upozornení členovia fanklubu, ktorí pri registrácii uviedli svoju e-mailovú adresu.

 


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
01/03/2019 - 19:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."