Viac článkov v slovenčine a češtine

Avalanche jsou s prvním dnem spokojeni

Avalanche jsou s prvním dnem spokojeni  Greg Sherman se netají spokojeností po prvním dni podepisování volných agentů.

Avalanche jsou s prvním dnem spokojeni

Greg Sherman se netají spokojeností po prvním dni podepisování volných agentů.

Během prvních 24 hodin od otevření trhu s volnými hráči se Coloradu podařilo přivést tři nové hráče. Tři borce, kteří vykouzlili úsměv na tváři generálního manažera celku. Jednoznačně největší posilou mužstva je křídelník P.A. Parenteau, kromě něj do šatny Avs přibyli (ještě před ním) centr John Mitchell a zadák Greg Zanon.

"Jsme spokojeni s včerejším dnem. Vyplnili jsme prostory, které jsme vyplnit chtěli," řekl Sherman pro server nhl.com. "Chceme i nadále posilovat náš tým co se týče současnosti, ale i budoucnosti," dodal. Co se týče posílení současnosti, mluvil přesně k věci. Všichni příchozí jsou totiž ve věku, kdy se dá hovořit o vyzrálých hráčích. Na druhou stranu ani jeden z nich nepatří do starého železa.

Sherman se také vyjádřil na adresu každého hráče. "Parenteau je velmi dynamický hráč. Měl by výborně pasovat k našim mladým centrům," nabízí GM mužstva odpověď na otázku, s kým by mohla nově příchozí akvizice nastupovat. "Jsem opravdu nadšen vzájemnou komunikací a mohu potvrdit, že Parenteau je šťastný, že se stane součástí naší organizace," dodal na závěr klasickou formulku Sherman.

Podle něj navíc posílí přesilovku Colorada. Zanon by se naopak mohl stát posilou pro tým na oslabení (podobně jako John Mitchell). "Ve věku 32 let je Zanon dosti zkušeným hokejistou. V naší šatně bude patřit k nejstarším. Těšíme se, že do našeho klubu vnese řád a zkušenosti," řekl Sherman a dodal: "Nikdy nemůžete mít dostatek kvalitních zadáků," vysvětlil Zanonův podpis.

Na závěr rozebral šéf managementu Avs i příchod Johna Mitchella. "Přináší do naší sestavy sílu a velikost. Je velmi silný v kruhu pro vhazování," těší Shermana. "Rangers navíc měli skvělé play-off, kterého se pochopitelně účastnil i Mitchell. I to přinese do naší kabiny nové zkušenosti. John navíc může hrát i na křídle, když bude potřeba, což je jeho další plus," shrnul GM Colorada.

Na závěr také prozradil, o čemž informoval již dříve Adrian Dater. "Ano, kontaktovali jsme agenty obou hlavních hvězd letošního trhu, Zacha Pariseho i Ryana Sutera. Požadavky ale byly příliš vysoké na to, abychom si je mohli dovolit. Tato organizace je v současnosti mnohem více zaměřena na peníze, než tomu bývalo v minulosti," sdělil Greg Sherman na závěr rozhovoru pro nhl.com.

Zdroj: nhl.com


Matej Klucho, Czech Republic, eurolanche@eurolanche.com
02/07/2012 - 17:40

Comments

Subject:Author:Date:
alchYy93
02. 07. 2012 17:49
miro
02. 07. 2012 18:40
petrik
02. 07. 2012 19:05
Matěj
02. 07. 2012 20:15
petrik
02. 07. 2012 20:45
Matej
02. 07. 2012 21:26
petrik
02. 07. 2012 22:47

View comments | Add your comment

New comments
Konečně taky nějaké W! Výkon nic extra, předvedená hra byla strašně kostrbatá, žádná rozumná kombinace, spíše ... More in:
Pickard doviedol Avs k výhre v Bostone

Bodaj by to preniesli do zvysku sezony ale po tom vsetkom im neverim ze prisiel nejaky zlom aebo ze zrazu sa p... More in:
Pickard doviedol Avs k výhre v Bostone

Takto sa k hokeju nemoze pristupovat. Ide sa od zapasu k zapasu. Ked sa zapas nevydari, treba na neho zabudnut... More in:
Pickard doviedol Avs k výhre v Bostone

to je fuk ze dnes im to islo ked aj tak buduci zapas alebo dalsi zapas potom sa nato zas vykaslu...keby chceli... More in:
Pickard doviedol Avs k výhre v Bostone

New articles
Invasion IX: Interview with Dodo
Invasion IX: Rozhovor s Dodom
Rýchly komentár
Player ratings: Bruins game
Avalanche win to end losing streak