Viac článkov v slovenčine a češtine

Avalanche jsou s prvním dnem spokojeni

Avalanche jsou s prvním dnem spokojeni  Greg Sherman se netají spokojeností po prvním dni podepisování volných agentů.

Avalanche jsou s prvním dnem spokojeni

Greg Sherman se netají spokojeností po prvním dni podepisování volných agentů.

Během prvních 24 hodin od otevření trhu s volnými hráči se Coloradu podařilo přivést tři nové hráče. Tři borce, kteří vykouzlili úsměv na tváři generálního manažera celku. Jednoznačně největší posilou mužstva je křídelník P.A. Parenteau, kromě něj do šatny Avs přibyli (ještě před ním) centr John Mitchell a zadák Greg Zanon.

"Jsme spokojeni s včerejším dnem. Vyplnili jsme prostory, které jsme vyplnit chtěli," řekl Sherman pro server nhl.com. "Chceme i nadále posilovat náš tým co se týče současnosti, ale i budoucnosti," dodal. Co se týče posílení současnosti, mluvil přesně k věci. Všichni příchozí jsou totiž ve věku, kdy se dá hovořit o vyzrálých hráčích. Na druhou stranu ani jeden z nich nepatří do starého železa.

Sherman se také vyjádřil na adresu každého hráče. "Parenteau je velmi dynamický hráč. Měl by výborně pasovat k našim mladým centrům," nabízí GM mužstva odpověď na otázku, s kým by mohla nově příchozí akvizice nastupovat. "Jsem opravdu nadšen vzájemnou komunikací a mohu potvrdit, že Parenteau je šťastný, že se stane součástí naší organizace," dodal na závěr klasickou formulku Sherman.

Podle něj navíc posílí přesilovku Colorada. Zanon by se naopak mohl stát posilou pro tým na oslabení (podobně jako John Mitchell). "Ve věku 32 let je Zanon dosti zkušeným hokejistou. V naší šatně bude patřit k nejstarším. Těšíme se, že do našeho klubu vnese řád a zkušenosti," řekl Sherman a dodal: "Nikdy nemůžete mít dostatek kvalitních zadáků," vysvětlil Zanonův podpis.

Na závěr rozebral šéf managementu Avs i příchod Johna Mitchella. "Přináší do naší sestavy sílu a velikost. Je velmi silný v kruhu pro vhazování," těší Shermana. "Rangers navíc měli skvělé play-off, kterého se pochopitelně účastnil i Mitchell. I to přinese do naší kabiny nové zkušenosti. John navíc může hrát i na křídle, když bude potřeba, což je jeho další plus," shrnul GM Colorada.

Na závěr také prozradil, o čemž informoval již dříve Adrian Dater. "Ano, kontaktovali jsme agenty obou hlavních hvězd letošního trhu, Zacha Pariseho i Ryana Sutera. Požadavky ale byly příliš vysoké na to, abychom si je mohli dovolit. Tato organizace je v současnosti mnohem více zaměřena na peníze, než tomu bývalo v minulosti," sdělil Greg Sherman na závěr rozhovoru pro nhl.com.

Zdroj: nhl.com


Matej Klucho, Czech Republic, eurolanche@eurolanche.com
02/07/2012 - 17:40

Comments

Subject:Author:Date:
alchYy93
02. 07. 2012 17:49
miro
02. 07. 2012 18:40
petrik
02. 07. 2012 19:05
Matěj
02. 07. 2012 20:15
petrik
02. 07. 2012 20:45
Matej
02. 07. 2012 21:26
petrik
02. 07. 2012 22:47

View comments | Add your comment

New comments
Myslim,ze tym je poskladany perfektne,kvalitni posily plus tym doufejme spravne doplni. Patrim k tem,kteri ver... More in:
Predpovede na sezónu 2015-16

Autora článku, poprípade iných redaktorov Eurolanche, by mohol zaujať nasledujúci článok: https://objectiveav... More in:
MacKinnon musí byť lepší

Nemyslim si , ze byl MacK az tak velke zklamani oproti ostatni hracum colorada. Ano zustal za ocekavanim, ale... More in:
MacKinnon musí byť lepší

hej no toho stuarta s tou zmluvou prehnal Stastneho no nic sa s tym uz viac menej nedalo robit kedze sme boli ... More in:
Éra Sakica a Roya pokračuje

New articles
Eurolanche hľadá redaktorov
Tieto zápasy si nenechajte ujsť
Vyberáme zo sociálnych sietí (21.)
Hráčov z NCAA v kempe neuvidíme
Predpovede na sezónu 2015-16