P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15Nová posila Colorada si zvolila svoje číslo.

Pierre – Alexandre Parenteau si na trhu s voľnými hráčmi našiel nové pôsobisko, ktorým sa stalo Colorado Avalanche. P.-A. patril medzi najväčšie ryby na trhu s voľnými hráčmi.  V posledných dvoch sezónach obliekal dres New York Islanders, kde po boku miestnej hviezdy, Johna Tavaresa, žiaril. Veľa fanúšikov Avs plesá po podpise tohto playmakera, ktorý by mohol hrať vo formácií s Mattom Ducheneom.

Medzi najdôležitejšie kroky po podpise zmluvy patrí aj výber čísla na dres. Pierre – Alexandre Parenteau nosil v New Yorku Islanders číslo 15. Presne toto číslo bude nosiť aj v novom tíme, v Colorade. Číslo 15 nosil v Avs taktiež veľmi kvalitný hráč - ľavé krídlo Andrew Brunette. Andrew patril medzi najväčšie hviezdy tímu.

Okrem Andrew Brunettea nosili číslo 15 v Colorade Avalanche aj ďalší hráči ako Mike Gaul, Matt Hendricks, Brad Larsen, Josef Marha, Brian Rolston a Yves Sarault.


Juraj Janotak, Slovakia, juraj@eurolanche.com
05/07/2012 - 15:00


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

Reillyho lajna je neskutečná, klobouk dolů před tím jak poslední týdny hrajou. Berra konečně zachytal, mohl by... More in:
Avs po dobrom výkone pokorili Canucks

Výborný výkon celého tímu,ale zas vyčnievala lajna Landy-Ror-Tanguay.Je skvelé ako sa táto lajna zohrala.Reto ... More in:
Avs po dobrom výkone pokorili Canucks

tak on si varle docela odpocinul vcera. Ale taky bych mu dal uz konecne volno... More in:
Avs ukončia svoj trip vo Vancouveri

Říkal to na tiskovce, že je mu jasné, že pokud postaví Berru od začátku, tak to budou všichni (média, fanoušci... More in:
Avs ukončia svoj trip vo Vancouveri