Viac článkov v slovenčine a češtine

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15Nová posila Colorada si zvolila svoje číslo.

Pierre – Alexandre Parenteau si na trhu s voľnými hráčmi našiel nové pôsobisko, ktorým sa stalo Colorado Avalanche. P.-A. patril medzi najväčšie ryby na trhu s voľnými hráčmi.  V posledných dvoch sezónach obliekal dres New York Islanders, kde po boku miestnej hviezdy, Johna Tavaresa, žiaril. Veľa fanúšikov Avs plesá po podpise tohto playmakera, ktorý by mohol hrať vo formácií s Mattom Ducheneom.

Medzi najdôležitejšie kroky po podpise zmluvy patrí aj výber čísla na dres. Pierre – Alexandre Parenteau nosil v New Yorku Islanders číslo 15. Presne toto číslo bude nosiť aj v novom tíme, v Colorade. Číslo 15 nosil v Avs taktiež veľmi kvalitný hráč - ľavé krídlo Andrew Brunette. Andrew patril medzi najväčšie hviezdy tímu.

Okrem Andrew Brunettea nosili číslo 15 v Colorade Avalanche aj ďalší hráči ako Mike Gaul, Matt Hendricks, Brad Larsen, Josef Marha, Brian Rolston a Yves Sarault.


Alexander Novak, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
05/07/2012 - 15:00

Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

New comments
Ben Smith na Waiveiru... More in:
Rychlý komentář

tak po konci prvej tretiny som si povedal ze ak bude hrat Florida tak ako poslednych 5 minut v prvej casti tak... More in:
Colorado zakončilo trip prohrou

od druhé třetiny to byl naprosto tragicky výkon... More in:
Colorado zakončilo trip prohrou

Katastrofa. Milujem takéto výkony, ktore mam česť sledovať uz 11 rokov, od celosezonneho lockoutu. Pokial také... More in:
Colorado zakončilo trip prohrou

New articles
Vyberáme zo sociálnych sietí (76.)
Rychlý komentář
Colorado zakončilo trip prohrou
Panthers top Avalanche
Avalanche closes road trip at Florida