P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15Nová posila Colorada si zvolila svoje číslo.

Pierre – Alexandre Parenteau si na trhu s voľnými hráčmi našiel nové pôsobisko, ktorým sa stalo Colorado Avalanche. P.-A. patril medzi najväčšie ryby na trhu s voľnými hráčmi.  V posledných dvoch sezónach obliekal dres New York Islanders, kde po boku miestnej hviezdy, Johna Tavaresa, žiaril. Veľa fanúšikov Avs plesá po podpise tohto playmakera, ktorý by mohol hrať vo formácií s Mattom Ducheneom.

Medzi najdôležitejšie kroky po podpise zmluvy patrí aj výber čísla na dres. Pierre – Alexandre Parenteau nosil v New Yorku Islanders číslo 15. Presne toto číslo bude nosiť aj v novom tíme, v Colorade. Číslo 15 nosil v Avs taktiež veľmi kvalitný hráč - ľavé krídlo Andrew Brunette. Andrew patril medzi najväčšie hviezdy tímu.

Okrem Andrew Brunettea nosili číslo 15 v Colorade Avalanche aj ďalší hráči ako Mike Gaul, Matt Hendricks, Brad Larsen, Josef Marha, Brian Rolston a Yves Sarault.


Juraj Janoťák, Slovakia, juraj@eurolanche.com
05/07/2012 - 15:00


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

tak takto som mal zloženú obranu na NHLke johnson - hejda, barrie - guenin a stuart - elliott ale čo sa týka... More in:
TOP 5 otázok, ktorým bude Avs čeliť

a jeste bych asi nedaval Stuarta k Johnsonovi protoze to bude podle me silna dvojce ..spis bych dal Johnson - ... More in:
TOP 5 otázok, ktorým bude Avs čeliť

omlouvam se ..mas pravdu...ctvrta Bordeleau - Talbot - Winchester Mcleod podle me bude prave nahrazenej Bordy... More in:
TOP 5 otázok, ktorým bude Avs čeliť

Mám toho Crosbyho o trošku radšej  ... More in:
Crosby vyučuje MacKinnona