Viac článkov v slovenčine a češtine

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15Nová posila Colorada si zvolila svoje číslo.

Pierre – Alexandre Parenteau si na trhu s voľnými hráčmi našiel nové pôsobisko, ktorým sa stalo Colorado Avalanche. P.-A. patril medzi najväčšie ryby na trhu s voľnými hráčmi.  V posledných dvoch sezónach obliekal dres New York Islanders, kde po boku miestnej hviezdy, Johna Tavaresa, žiaril. Veľa fanúšikov Avs plesá po podpise tohto playmakera, ktorý by mohol hrať vo formácií s Mattom Ducheneom.

Medzi najdôležitejšie kroky po podpise zmluvy patrí aj výber čísla na dres. Pierre – Alexandre Parenteau nosil v New Yorku Islanders číslo 15. Presne toto číslo bude nosiť aj v novom tíme, v Colorade. Číslo 15 nosil v Avs taktiež veľmi kvalitný hráč - ľavé krídlo Andrew Brunette. Andrew patril medzi najväčšie hviezdy tímu.

Okrem Andrew Brunettea nosili číslo 15 v Colorade Avalanche aj ďalší hráči ako Mike Gaul, Matt Hendricks, Brad Larsen, Josef Marha, Brian Rolston a Yves Sarault.


Alexander Novak, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
05/07/2012 - 15:00

Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

New comments
presne stejneho nazoru jsem i ja ,ze pickart ma na to byt v A tyme a rozhodne vymena Varlyho by velice zajimav... More in:
Rýchly komentár

1. Tretina bola z nasej strany super len vies ako... Varly pustil lacany a hracov to dojebalo psychycky a poto... More in:
Rýchly komentár

Ja videl jen 28min, pak jsem musel do prace. Musim si doma pustit hlavne treti tretinu, to musel bejt mazec z ... More in:
Rýchly komentár

Ciste golove akcie chytil ale uplne mantacke goly dostal... Jeho vyraz na tvari na striedacke hovoril za vsetk... More in:
Eurolanche League: Zápas proti Ottawe

New articles
Duchene: Ako ma trápili špekulácie
Wagner strelil prvý gól v NHL
Rýchly komentár
Zostane Radulov napokon v Rusku?
Po dobrom výkone opäť prehra