P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15Nová posila Colorada si zvolila svoje číslo.

Pierre – Alexandre Parenteau si na trhu s voľnými hráčmi našiel nové pôsobisko, ktorým sa stalo Colorado Avalanche. P.-A. patril medzi najväčšie ryby na trhu s voľnými hráčmi.  V posledných dvoch sezónach obliekal dres New York Islanders, kde po boku miestnej hviezdy, Johna Tavaresa, žiaril. Veľa fanúšikov Avs plesá po podpise tohto playmakera, ktorý by mohol hrať vo formácií s Mattom Ducheneom.

Medzi najdôležitejšie kroky po podpise zmluvy patrí aj výber čísla na dres. Pierre – Alexandre Parenteau nosil v New Yorku Islanders číslo 15. Presne toto číslo bude nosiť aj v novom tíme, v Colorade. Číslo 15 nosil v Avs taktiež veľmi kvalitný hráč - ľavé krídlo Andrew Brunette. Andrew patril medzi najväčšie hviezdy tímu.

Okrem Andrew Brunettea nosili číslo 15 v Colorade Avalanche aj ďalší hráči ako Mike Gaul, Matt Hendricks, Brad Larsen, Josef Marha, Brian Rolston a Yves Sarault.


Juraj Janotak, Slovakia, juraj@eurolanche.com
05/07/2012 - 15:00


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

Na to v klidu zapomeň . Jinak Pickard čaroval, byl famozní...Jen díky němu máme bod...ale ty naše prodloužení... More in:
Pickard vydoloval ďalší bod

Do konce roku by jsme vse meli vyhrat, a minimalne z pristich 20 zapasu vytezit aspon 15 vyher ..jinak play of... More in:
Pickard vydoloval ďalší bod

Už som asi aj prestal dufať, že sa túto sezónu niečo zmení k lepšiemu... vždy očakávam, že do ďalšieho zápasu ... More in:
Rýchly komentár

No ono som si aj myslel ,že preto.Prečo ho však nepošlú na farmu nerozumiem. Elliot hraje viac než slušne a ke... More in:
Pickard vydoloval ďalší bod