Viac článkov v slovenčine a češtine

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15Nová posila Colorada si zvolila svoje číslo.

Pierre – Alexandre Parenteau si na trhu s voľnými hráčmi našiel nové pôsobisko, ktorým sa stalo Colorado Avalanche. P.-A. patril medzi najväčšie ryby na trhu s voľnými hráčmi.  V posledných dvoch sezónach obliekal dres New York Islanders, kde po boku miestnej hviezdy, Johna Tavaresa, žiaril. Veľa fanúšikov Avs plesá po podpise tohto playmakera, ktorý by mohol hrať vo formácií s Mattom Ducheneom.

Medzi najdôležitejšie kroky po podpise zmluvy patrí aj výber čísla na dres. Pierre – Alexandre Parenteau nosil v New Yorku Islanders číslo 15. Presne toto číslo bude nosiť aj v novom tíme, v Colorade. Číslo 15 nosil v Avs taktiež veľmi kvalitný hráč - ľavé krídlo Andrew Brunette. Andrew patril medzi najväčšie hviezdy tímu.

Okrem Andrew Brunettea nosili číslo 15 v Colorade Avalanche aj ďalší hráči ako Mike Gaul, Matt Hendricks, Brad Larsen, Josef Marha, Brian Rolston a Yves Sarault.


Alexander Novak, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
05/07/2012 - 15:00

Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

New comments
Souhlasím s tím, že draft zásadní bude. A to nejen z pohledu toho, koho si vybereme, ale i z pohledu toho, co ... More in:
Bude tento draft zásadný?

Jestli bude letošní draft zasadní to nevím, ale co vyplulo na povrch před draftem je velmi zajimavé. Sakic je... More in:
Bude tento draft zásadný?

kks ved ten Grimaldi ma 168cm to si ani neskrtne v Acku sak ked Agozzino nedostal extra priestor a to je o 5cm... More in:
Za Berru prichádza Grimaldi

Mne ani nesere,co sme za nej obetovali (nic extra,popravde) ale to,ze i kdyz za nas odehral jen par zapasu,byl... More in:
Boedker smeruje na trh s hráčmi

New articles
Martinsen predĺžil o rok
Avalanche Signs Andreas Martinsen
Všetko o drafte 2016 z pohľadu Avs
Bude tento draft zásadný?
Avs Acquire Grimaldi From Florida