P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15Nová posila Colorada si zvolila svoje číslo.

Pierre – Alexandre Parenteau si na trhu s voľnými hráčmi našiel nové pôsobisko, ktorým sa stalo Colorado Avalanche. P.-A. patril medzi najväčšie ryby na trhu s voľnými hráčmi.  V posledných dvoch sezónach obliekal dres New York Islanders, kde po boku miestnej hviezdy, Johna Tavaresa, žiaril. Veľa fanúšikov Avs plesá po podpise tohto playmakera, ktorý by mohol hrať vo formácií s Mattom Ducheneom.

Medzi najdôležitejšie kroky po podpise zmluvy patrí aj výber čísla na dres. Pierre – Alexandre Parenteau nosil v New Yorku Islanders číslo 15. Presne toto číslo bude nosiť aj v novom tíme, v Colorade. Číslo 15 nosil v Avs taktiež veľmi kvalitný hráč - ľavé krídlo Andrew Brunette. Andrew patril medzi najväčšie hviezdy tímu.

Okrem Andrew Brunettea nosili číslo 15 v Colorade Avalanche aj ďalší hráči ako Mike Gaul, Matt Hendricks, Brad Larsen, Josef Marha, Brian Rolston a Yves Sarault.


Juraj Janoťák, Slovakia, juraj@eurolanche.com
05/07/2012 - 15:00


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

No z toho co Vernon rekl vypliva akorat to, ze si mysli, ze by ty goly poustel umyslne.... Kazdopadne ja jsem ... More in:
Vernon prispel k úspechu Avs

Z Vernonovej odpovede vyplýva ,že ked v tých goloch mal prsty tak to asiže naozaj umyselne dokurvil. Nazor mám... More in:
Vernon prispel k úspechu Avs

Ja nikde nepsal , ze by kvuli jednomu zapasu o nem zacali pochybovat. Kdyby za nema prisel , ze uz za ne chyta... More in:
Vernon prispel k úspechu Avs

Kvôli jednému zápasu by o jeho kvalitách všetci začali pochybovat ? Nemyslím...  Ak by to neurobil ... More in:
Vernon prispel k úspechu Avs