P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15Nová posila Colorada si zvolila svoje číslo.

Pierre – Alexandre Parenteau si na trhu s voľnými hráčmi našiel nové pôsobisko, ktorým sa stalo Colorado Avalanche. P.-A. patril medzi najväčšie ryby na trhu s voľnými hráčmi.  V posledných dvoch sezónach obliekal dres New York Islanders, kde po boku miestnej hviezdy, Johna Tavaresa, žiaril. Veľa fanúšikov Avs plesá po podpise tohto playmakera, ktorý by mohol hrať vo formácií s Mattom Ducheneom.

Medzi najdôležitejšie kroky po podpise zmluvy patrí aj výber čísla na dres. Pierre – Alexandre Parenteau nosil v New Yorku Islanders číslo 15. Presne toto číslo bude nosiť aj v novom tíme, v Colorade. Číslo 15 nosil v Avs taktiež veľmi kvalitný hráč - ľavé krídlo Andrew Brunette. Andrew patril medzi najväčšie hviezdy tímu.

Okrem Andrew Brunettea nosili číslo 15 v Colorade Avalanche aj ďalší hráči ako Mike Gaul, Matt Hendricks, Brad Larsen, Josef Marha, Brian Rolston a Yves Sarault.


Juraj Janotak, Slovakia, juraj@eurolanche.com
05/07/2012 - 15:00


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

Roy někde v rozhovoru říkal, že v záloze máme několik talentovaných beků (Siemens, Bigras, Butcher, Geertsen, ... More in:
Lotéria rozhodla, Avs budú vyberať 10.

Zboril, nebo draft letos vymenit za nejakyho zkusenyho beka, pokud by jsme nechteli nikoho z volnych hracu. Ta... More in:
Lotéria rozhodla, Avs budú vyberať 10.

tak vám nevim, koho bych vzal..z dvojice Zbořil x Provorov bych určitě volil Zbořila, protože přesně eliminuje... More in:
Lotéria rozhodla, Avs budú vyberať 10.

1.pick Arizona 2.Buffalo,3.Edmonton ....chcel by som aby sme mi mali 1. ale to je malo pravdepodobne ale uvidi... More in:
Dnes nás čeká draftová loterie !