P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15Nová posila Colorada si zvolila svoje číslo.

Pierre – Alexandre Parenteau si na trhu s voľnými hráčmi našiel nové pôsobisko, ktorým sa stalo Colorado Avalanche. P.-A. patril medzi najväčšie ryby na trhu s voľnými hráčmi.  V posledných dvoch sezónach obliekal dres New York Islanders, kde po boku miestnej hviezdy, Johna Tavaresa, žiaril. Veľa fanúšikov Avs plesá po podpise tohto playmakera, ktorý by mohol hrať vo formácií s Mattom Ducheneom.

Medzi najdôležitejšie kroky po podpise zmluvy patrí aj výber čísla na dres. Pierre – Alexandre Parenteau nosil v New Yorku Islanders číslo 15. Presne toto číslo bude nosiť aj v novom tíme, v Colorade. Číslo 15 nosil v Avs taktiež veľmi kvalitný hráč - ľavé krídlo Andrew Brunette. Andrew patril medzi najväčšie hviezdy tímu.

Okrem Andrew Brunettea nosili číslo 15 v Colorade Avalanche aj ďalší hráči ako Mike Gaul, Matt Hendricks, Brad Larsen, Josef Marha, Brian Rolston a Yves Sarault.


Juraj Janotak, Slovakia, juraj@eurolanche.com
05/07/2012 - 15:00


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

Už jsem hlasoval 20x pro pětici Varlamov - Johnson, Barrie - Mack - Duchene - Landeskog, tak snad se tam někdo... More in:
Hlasování o nominaci na All-Star game

Ještě, že Semin potrvdil, ze letos je na tom dost mizerne, kdyby promenil tu svou megasanci tak by byl asi kon... More in:
Redmondove dva góly rozhodli

První třetina naprosto katastrofální, v ní hrála dobře jen "Monsters" lajna, která si svůj standard udržela po... More in:
Redmondove dva góly rozhodli

Andreeeeew Agozziiiiiiiiiiinoooooooooooooooooooo!!! Dočkal som sa jeho debutu v NHL a hral naozaj skvelo ;) hn... More in:
Redmondove dva góly rozhodli