Viac článkov v slovenčine a češtine

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15

P.-A. Parenteau bude nosiť číslo 15Nová posila Colorada si zvolila svoje číslo.

Pierre – Alexandre Parenteau si na trhu s voľnými hráčmi našiel nové pôsobisko, ktorým sa stalo Colorado Avalanche. P.-A. patril medzi najväčšie ryby na trhu s voľnými hráčmi.  V posledných dvoch sezónach obliekal dres New York Islanders, kde po boku miestnej hviezdy, Johna Tavaresa, žiaril. Veľa fanúšikov Avs plesá po podpise tohto playmakera, ktorý by mohol hrať vo formácií s Mattom Ducheneom.

Medzi najdôležitejšie kroky po podpise zmluvy patrí aj výber čísla na dres. Pierre – Alexandre Parenteau nosil v New Yorku Islanders číslo 15. Presne toto číslo bude nosiť aj v novom tíme, v Colorade. Číslo 15 nosil v Avs taktiež veľmi kvalitný hráč - ľavé krídlo Andrew Brunette. Andrew patril medzi najväčšie hviezdy tímu.

Okrem Andrew Brunettea nosili číslo 15 v Colorade Avalanche aj ďalší hráči ako Mike Gaul, Matt Hendricks, Brad Larsen, Josef Marha, Brian Rolston a Yves Sarault.


Alexander Novak, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
05/07/2012 - 15:00

Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

New comments
Varlamov dnes vyhral zapas,neni o com,dva body su naozaj super no po tak strasnom vykone to znie uplne nerealn... More in:
Avs v nájazdoch pokorili Red Wings

po polovici zapasu som fakt neveril v nejake dva body... cakal som len kedy to zacne padat do Varlyho brany...... More in:
Avs v nájazdoch pokorili Red Wings

Ja si zase říkám , že dnes Mrázek prožije horší zápas a dostane 5 branek... More in:
Iginla a Varlamov dotáhli Avs k výhře

konecne normalni odpoved, diky za ni. pohodicka, jen me celou sezonu rozcilujou same negativni clanky od pana... More in:
Rychlý komentář

New articles
Avs v nájazdoch pokorili Red Wings
Eurolanche League: Zápas proti Detroitu
Colorado navštívi Detroit
Red Wings host Avs to continue homestand
Rychlý komentář