Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a Kočí

Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a KočíFanklub Eurolanche organizuje stretnutie s dvoma súčasnými a s jedným bývalým hráčom "Lavín".

Všetci členovia Eurolanche majú skvelú príležitosť stretnúť sa s troma hráčmi Colorada Avalanche. Náš bývalý hráč David Kočí sa s členmi stretne dňa 13. augusta v Prahe. Na druhý deň je naplánované stretnutie s Janom Hejdom. Takisto sa jedno z týchto stretnutí príde aj Milan Hejduk.

S členmi strávia všetci hráči 2 až 3 hodiny, počas ktorých rozdajú podpisy a s každým sa samozrejme aj odfotia. Všetci účastníci sa budú môcť pýtať na čo budú chcieť.

Stretnutie s Hejdom, Hejdukom a Kočím bude tretím, respektíve štvrtým a piatym stretnutím členov Eurolanche s hráčom Colorada v Európe. V roku 2008 sme sa stretli s Petrom Budajom v Banskej Bystrici a v roku 2009 s Paulom Stastnym v Novej Dubnici.

Všetci členovia Eurolanche dostali do mailov detailné informácie. Ak ste členom a stále ich nemáte, kontaktujte ma na eurolanche@eurolanche.com. Ak nie ste členom a máte záujem, vyplňte tento formulár a potom dostanete viac info.


David Puchovsky, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
11/08/2012 - 20:00


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

New comments
on je psycho ale zas povazovat ho za nakazitela vsetkeho by som netvrdil... nemam taky pocit ze by CSKA bolo n... More in:
Špekulácia: Radulov do Avs

Maximalne suhlasim s Avsmanom!!!Dakujem,neprosim!... More in:
Špekulácia: Radulov do Avs

Kdyby se mě někdo zeptal, kterého hokejistu považuji za největšího cvoka na světě, bez váhání bych řekl Radulo... More in:
Špekulácia: Radulov do Avs

no typek to je tak ak nepodpisu ROR tak si mozu dovolit Alexa ten isto nepojde za 2mega do nhl tipujem ze... More in:
Špekulácia: Radulov do Avs

New articles
Radulov bald in Colorado?
EXCLUSIVE: Interview with Pavel Zacha
Špekulácia: Radulov do Avs
Rumor: Roy wants Radulov in Colorado
Vyberáme zo sociálnych sietí (14.)