Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a Kočí

Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a KočíFanklub Eurolanche organizuje stretnutie s dvoma súčasnými a s jedným bývalým hráčom "Lavín".

Všetci členovia Eurolanche majú skvelú príležitosť stretnúť sa s troma hráčmi Colorada Avalanche. Náš bývalý hráč David Kočí sa s členmi stretne dňa 13. augusta v Prahe. Na druhý deň je naplánované stretnutie s Janom Hejdom. Takisto sa jedno z týchto stretnutí príde aj Milan Hejduk.

S členmi strávia všetci hráči 2 až 3 hodiny, počas ktorých rozdajú podpisy a s každým sa samozrejme aj odfotia. Všetci účastníci sa budú môcť pýtať na čo budú chcieť.

Stretnutie s Hejdom, Hejdukom a Kočím bude tretím, respektíve štvrtým a piatym stretnutím členov Eurolanche s hráčom Colorada v Európe. V roku 2008 sme sa stretli s Petrom Budajom v Banskej Bystrici a v roku 2009 s Paulom Stastnym v Novej Dubnici.

Všetci členovia Eurolanche dostali do mailov detailné informácie. Ak ste členom a stále ich nemáte, kontaktujte ma na eurolanche@eurolanche.com. Ak nie ste členom a máte záujem, vyplňte tento formulár a potom dostanete viac info.


David Puchovsky, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
11/08/2012 - 20:00


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

New comments
Myslím si, že je jen otázka času, kdy do ligy vstoupí tým ze Seattlu (tipuju sezonu 2017/2018 nebo 2018/2019).... More in:
Bettman: Expanzia zatiaľ nebude

Já prostě nevěřím tomu, že Colorado sáhne po obránci, jehož vývoj bude vyžadovat cca 2-4 roky. Teď je Colorado... More in:
Chambers: Avs draftujú obrancu

uz vieme preco nechali na Varlyho tolko strielat ale vazne- kazda takato vec je pozitivum... More in:
Avalanche pomohli dobrej veci

Jn...Ale bolo by super mať v tíme mladeho crosbyho....... More in:
Ako sme sa mýlili

New articles
Bettman: Expanzia zatiaľ nebude
Chambers: Avs draftujú obrancu
Idete na MS? Stretnite fanúšikov Avs
Duchene: Fanúšik Avs snívajúci o SC
Meet Avs fans at WCH in Czech Republic!