Viac článkov v slovenčine a češtine

Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a Kočí

Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a KočíFanklub Eurolanche organizuje stretnutie s dvoma súčasnými a s jedným bývalým hráčom "Lavín".

Všetci členovia Eurolanche majú skvelú príležitosť stretnúť sa s troma hráčmi Colorada Avalanche. Náš bývalý hráč David Kočí sa s členmi stretne dňa 13. augusta v Prahe. Na druhý deň je naplánované stretnutie s Janom Hejdom. Takisto sa jedno z týchto stretnutí príde aj Milan Hejduk.

S členmi strávia všetci hráči 2 až 3 hodiny, počas ktorých rozdajú podpisy a s každým sa samozrejme aj odfotia. Všetci účastníci sa budú môcť pýtať na čo budú chcieť.

Stretnutie s Hejdom, Hejdukom a Kočím bude tretím, respektíve štvrtým a piatym stretnutím členov Eurolanche s hráčom Colorada v Európe. V roku 2008 sme sa stretli s Petrom Budajom v Banskej Bystrici a v roku 2009 s Paulom Stastnym v Novej Dubnici.

Všetci členovia Eurolanche dostali do mailov detailné informácie. Ak ste členom a stále ich nemáte, kontaktujte ma na eurolanche@eurolanche.com. Ak nie ste členom a máte záujem, vyplňte tento formulár a potom dostanete viac info.


David Puchovsky, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
11/08/2012 - 20:00

Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

New comments
Třeba, avšak pravděpodobné to moc není... ikdyž stát se může cokoli ... More in:
Duchene úspěšný na MS

vsak soupisky pro svetovej pohar se budou doplnovat jeste.. Treba ho tam nakonec dopisou ... More in:
Duchene úspěšný na MS

taky se bojim nejake hloupe vyměny. Pokud vyměníme Duchena, tak můžeme na postup do play off minimalně 2 roky ... More in:
Výmeny hrozia každému

Matt na tomhle turnaji vypadá dobře podle mě... More in:
Duchene úspěšný na MS

New articles
MS v hokeji 2016: Veľký sumár
Duchene & Pickard Weltmeister
2016 IIHF Worlds Summary: Finals
Sumár MS 2016: Záverečný deň
Vyberáme zo sociálnych sietí (57.)