Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a Kočí

Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a KočíFanklub Eurolanche organizuje stretnutie s dvoma súčasnými a s jedným bývalým hráčom "Lavín".

Všetci členovia Eurolanche majú skvelú príležitosť stretnúť sa s troma hráčmi Colorada Avalanche. Náš bývalý hráč David Kočí sa s členmi stretne dňa 13. augusta v Prahe. Na druhý deň je naplánované stretnutie s Janom Hejdom. Takisto sa jedno z týchto stretnutí príde aj Milan Hejduk.

S členmi strávia všetci hráči 2 až 3 hodiny, počas ktorých rozdajú podpisy a s každým sa samozrejme aj odfotia. Všetci účastníci sa budú môcť pýtať na čo budú chcieť.

Stretnutie s Hejdom, Hejdukom a Kočím bude tretím, respektíve štvrtým a piatym stretnutím členov Eurolanche s hráčom Colorada v Európe. V roku 2008 sme sa stretli s Petrom Budajom v Banskej Bystrici a v roku 2009 s Paulom Stastnym v Novej Dubnici.

Všetci členovia Eurolanche dostali do mailov detailné informácie. Ak ste členom a stále ich nemáte, kontaktujte ma na eurolanche@eurolanche.com. Ak nie ste členom a máte záujem, vyplňte tento formulár a potom dostanete viac info.


David Púchovský, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com, david.puchovsky@gmail.com
11/08/2012 - 20:00


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

No z toho co Vernon rekl vypliva akorat to, ze si mysli, ze by ty goly poustel umyslne.... Kazdopadne ja jsem ... More in:
Vernon prispel k úspechu Avs

Z Vernonovej odpovede vyplýva ,že ked v tých goloch mal prsty tak to asiže naozaj umyselne dokurvil. Nazor mám... More in:
Vernon prispel k úspechu Avs

Ja nikde nepsal , ze by kvuli jednomu zapasu o nem zacali pochybovat. Kdyby za nema prisel , ze uz za ne chyta... More in:
Vernon prispel k úspechu Avs

Kvôli jednému zápasu by o jeho kvalitách všetci začali pochybovat ? Nemyslím...  Ak by to neurobil ... More in:
Vernon prispel k úspechu Avs