Viac článkov v slovenčine a češtine

Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a Kočí

Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a KočíFanklub Eurolanche organizuje stretnutie s dvoma súčasnými a s jedným bývalým hráčom "Lavín".

Všetci členovia Eurolanche majú skvelú príležitosť stretnúť sa s troma hráčmi Colorada Avalanche. Náš bývalý hráč David Kočí sa s členmi stretne dňa 13. augusta v Prahe. Na druhý deň je naplánované stretnutie s Janom Hejdom. Takisto sa jedno z týchto stretnutí príde aj Milan Hejduk.

S členmi strávia všetci hráči 2 až 3 hodiny, počas ktorých rozdajú podpisy a s každým sa samozrejme aj odfotia. Všetci účastníci sa budú môcť pýtať na čo budú chcieť.

Stretnutie s Hejdom, Hejdukom a Kočím bude tretím, respektíve štvrtým a piatym stretnutím členov Eurolanche s hráčom Colorada v Európe. V roku 2008 sme sa stretli s Petrom Budajom v Banskej Bystrici a v roku 2009 s Paulom Stastnym v Novej Dubnici.

Všetci členovia Eurolanche dostali do mailov detailné informácie. Ak ste členom a stále ich nemáte, kontaktujte ma na eurolanche@eurolanche.com. Ak nie ste členom a máte záujem, vyplňte tento formulár a potom dostanete viac info.


David Puchovsky, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
11/08/2012 - 20:00

Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

New comments
Ja neviem prečo toľko negativizmu. Na začiatku sezóny stále kritické články, potom chvála na Roya a teraz zas ... More in:
Veľa fanúšikov nechce postup do play-off

Pri sledovani hocjakeho zapasu colorada aj ked laviny vedu 2:0 alebo 5:0 stale sa bojim o vysledok... A to je ... More in:
Veľa fanúšikov nechce postup do play-off

uz to tu niekto spominal predomnou , myslim si ze zostava je zle vyskladana...nieco je tam zle...mam pocit ze ... More in:
Veľa fanúšikov nechce postup do play-off

pise to fanúšik, ktory bol zo všetkých najvčasu negativista na začiatku sezóny... Ja sa chcem hokejom baviť a... More in:
Veľa fanúšikov nechce postup do play-off

New articles
Vyberáme zo sociálnych sietí (44.)
Veľa fanúšikov nechce postup do play-off
Rýchly komentár
Premena Coors Field
Coors Field Transformation