Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a Kočí

Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a KočíFanklub Eurolanche organizuje stretnutie s dvoma súčasnými a s jedným bývalým hráčom "Lavín".

Všetci členovia Eurolanche majú skvelú príležitosť stretnúť sa s troma hráčmi Colorada Avalanche. Náš bývalý hráč David Kočí sa s členmi stretne dňa 13. augusta v Prahe. Na druhý deň je naplánované stretnutie s Janom Hejdom. Takisto sa jedno z týchto stretnutí príde aj Milan Hejduk.

S členmi strávia všetci hráči 2 až 3 hodiny, počas ktorých rozdajú podpisy a s každým sa samozrejme aj odfotia. Všetci účastníci sa budú môcť pýtať na čo budú chcieť.

Stretnutie s Hejdom, Hejdukom a Kočím bude tretím, respektíve štvrtým a piatym stretnutím členov Eurolanche s hráčom Colorada v Európe. V roku 2008 sme sa stretli s Petrom Budajom v Banskej Bystrici a v roku 2009 s Paulom Stastnym v Novej Dubnici.

Všetci členovia Eurolanche dostali do mailov detailné informácie. Ak ste členom a stále ich nemáte, kontaktujte ma na eurolanche@eurolanche.com. Ak nie ste členom a máte záujem, vyplňte tento formulár a potom dostanete viac info.


David Puchovsky, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
11/08/2012 - 20:00


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

New comments
Good luck, you will be sorely missed! I really enjoyed your play with my team. Wish you all the best going fo... More in:
Win Jan Hejda's signed photos

mr. defenceman! nathan0000@azet.sk... More in:
Win Jan Hejda's signed photos

Honzo, neostáva nič iné ako poďakovať za Tvoje služby pre Avs a hlavne za neskutočnú podporu projektu Eurolanc... More in:
Súťaž o Hejdove podpisy

Pan Hejda, dakujem za krasne chvile v nasom najoblubenejsom drese a zelam a zelam vela stastia v novom posobis... More in:
Súťaž o Hejdove podpisy

New articles
V Denveri sa začal kemp prospektov
TOP momenty sezóny 2014/15 (8.)
EXCLUSIVE: Interview with Rantanen
Messages to Jan Hejda from fans
Odkazy od fanúšikov pre Hejdu