Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a Kočí

Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a KočíFanklub Eurolanche organizuje stretnutie s dvoma súčasnými a s jedným bývalým hráčom "Lavín".

Všetci členovia Eurolanche majú skvelú príležitosť stretnúť sa s troma hráčmi Colorada Avalanche. Náš bývalý hráč David Kočí sa s členmi stretne dňa 13. augusta v Prahe. Na druhý deň je naplánované stretnutie s Janom Hejdom. Takisto sa jedno z týchto stretnutí príde aj Milan Hejduk.

S členmi strávia všetci hráči 2 až 3 hodiny, počas ktorých rozdajú podpisy a s každým sa samozrejme aj odfotia. Všetci účastníci sa budú môcť pýtať na čo budú chcieť.

Stretnutie s Hejdom, Hejdukom a Kočím bude tretím, respektíve štvrtým a piatym stretnutím členov Eurolanche s hráčom Colorada v Európe. V roku 2008 sme sa stretli s Petrom Budajom v Banskej Bystrici a v roku 2009 s Paulom Stastnym v Novej Dubnici.

Všetci členovia Eurolanche dostali do mailov detailné informácie. Ak ste členom a stále ich nemáte, kontaktujte ma na eurolanche@eurolanche.com. Ak nie ste členom a máte záujem, vyplňte tento formulár a potom dostanete viac info.


David Puchovsky, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
11/08/2012 - 20:00


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

Já se těším na toho Carona, takovej bijec před branku, ta lajna by mohla být dobrá. Mrzí mě, že Hishon bude hr... More in:
Avs s novou posilou proti Pens

Nevěřím, že Chicago letos vyhraje Stanley Cup, nemají schopnou brankářskou jedničku, navíc zraněnej Kane. V na... More in:
Aké šance majú Avs na Stanley Cup?

jasné že Stanley cup ....ibaže by nie ... More in:
Aké šance majú Avs na Stanley Cup?

Myslel jsem si , ze se Mack vyhne krizi v druhe sezone a nasbira cca stejne bodu jako loni. Muj typ byl 30+30,... More in:
MacK momentálne zažíva tažšie obdobie