Viac článkov v slovenčine a češtine

Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a Kočí

Trojstretnutie: Hejda, Hejduk a KočíFanklub Eurolanche organizuje stretnutie s dvoma súčasnými a s jedným bývalým hráčom "Lavín".

Všetci členovia Eurolanche majú skvelú príležitosť stretnúť sa s troma hráčmi Colorada Avalanche. Náš bývalý hráč David Kočí sa s členmi stretne dňa 13. augusta v Prahe. Na druhý deň je naplánované stretnutie s Janom Hejdom. Takisto sa jedno z týchto stretnutí príde aj Milan Hejduk.

S členmi strávia všetci hráči 2 až 3 hodiny, počas ktorých rozdajú podpisy a s každým sa samozrejme aj odfotia. Všetci účastníci sa budú môcť pýtať na čo budú chcieť.

Stretnutie s Hejdom, Hejdukom a Kočím bude tretím, respektíve štvrtým a piatym stretnutím členov Eurolanche s hráčom Colorada v Európe. V roku 2008 sme sa stretli s Petrom Budajom v Banskej Bystrici a v roku 2009 s Paulom Stastnym v Novej Dubnici.

Všetci členovia Eurolanche dostali do mailov detailné informácie. Ak ste členom a stále ich nemáte, kontaktujte ma na eurolanche@eurolanche.com. Ak nie ste členom a máte záujem, vyplňte tento formulár a potom dostanete viac info.


David Puchovsky, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
11/08/2012 - 20:00

Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

New comments
nejde oto vymenit najlepsieho hraca ale obetovat nieco pre nieco... s Duchenom sme zatial ziadny uspech nezazi... More in:
Duchene nemá čo viac ponúknuť

Poniektorý fanúšikovia zrejme chcú aby sme sa zbavili nášho v podstate najlepšieho hráča teda aspoň bodovo a z... More in:
Duchene nemá čo viac ponúknuť

Osobne vidim jako nejvetsi adepty na medaile Kanadu, Finsko a USA, pak az Rusko a kdyby ziskal medaili nekdo d... More in:
Duchene věří v úspěch Kanady

Vidím to stejně. Akorát si myslím, že ještě Fini můžou hodně kousat a zlato urvat.... More in:
Duchene věří v úspěch Kanady

New articles
Sumár MS 2016: Deň prvý
Rantanen na medzinárodnej scéne
Duchene zvolen zástupcem kapitána
Avs bei der Eishockey-WM
Od zajtra zabojujú hráči Avs na MS