Ryan O´Reilly sa vracia do USA

Ryan O´Reilly sa vracia do USABývalý center Colorada Avalanche opustil KHL.

Klub KHL Metallurg Magnitogorsk sa dohodol s Ryanom O´Reillym na ukončení zmluvy. Toto v súčasnosti nečakané rozhodnutie spôsobili dva faktory.

Po prvé, O´Reilly utrpel 10. januára menšie zranenie kolena alebo nohy. Vynechal ďalšie dva zápasy, no do dvoch posledných nastúpil. A práve v poslednom sa malo jeho zranenie zhoršiť, čo si bude vyžadovať plnú rehabilitáciu. Takže Ryan je stále ešte zranený.

Po druhé, O´Reilly bude pokračovať vo vyjednávaní novej zmluvy s Coloradom Avalanche.

Čo je najdôležitejšie je O´Reillyho vyjadrenie, že nevylučuje pokračovanie kariéry niekde v zahraničí vo februári, ak sa mu nepodarí dohodnúť sa s klubom NHL na novej zmluve.

O´Reilly podpísal dvojročnú zmluvu s Magnitogorskom v decembri 2012. Zmluva mala zahŕňať klauzulu, ktorá by mu povoľovala návrat do NHL, ak by dostal finančne výhodnejšiu ponuku. Podľa dohadov mal v Rusku zarábať 4 milióny dolárov ročne. Celkovo tam odohral 12 zápasov, vstrelil päť gólov a zaznamenal rovnaký počet prihrávok.

Eurolanche čoskoro zrekapituluje O´Reillyho kariéru v KHL. Pre teraz si pozrite naše exkluzívne rozhovory s O´Reillym i fotky:

Zdroj: Oficiálna stránka klubu


David Puchovsky, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
24/01/2013 - 11:30


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

Ja neviem či tak zúfalo potrebujeme vysoký draft. Fakt by sme tie drafty mohli vymenit za hotového obrancu a k... More in:
Kľúčová prehra v boji o lepší draft

To odvolání Berry za stavu 3:1 chápu, ale proč i za 4:1? no nic, vypadá to na top 9 draft, ještě by nás teore... More in:
Kľúčová prehra v boji o lepší draft

Ešte lepšia sranda bola na športkách kde uvádzali ,že Miro Satan dá 4 miliony zo svojho vrecka aby Slovan moho... More in:
Roy: „MacKinnon je simulant“

ta veta o Crosbý tiez pobavila ale podla mna toto je uplny top: "presilovky cvičíme do rytmu hudby. Preto v to... More in:
Roy: „MacKinnon je simulant“