Ryan O´Reilly sa vracia do USA

Ryan O´Reilly sa vracia do USABývalý center Colorada Avalanche opustil KHL.

Klub KHL Metallurg Magnitogorsk sa dohodol s Ryanom O´Reillym na ukončení zmluvy. Toto v súčasnosti nečakané rozhodnutie spôsobili dva faktory.

Po prvé, O´Reilly utrpel 10. januára menšie zranenie kolena alebo nohy. Vynechal ďalšie dva zápasy, no do dvoch posledných nastúpil. A práve v poslednom sa malo jeho zranenie zhoršiť, čo si bude vyžadovať plnú rehabilitáciu. Takže Ryan je stále ešte zranený.

Po druhé, O´Reilly bude pokračovať vo vyjednávaní novej zmluvy s Coloradom Avalanche.

Čo je najdôležitejšie je O´Reillyho vyjadrenie, že nevylučuje pokračovanie kariéry niekde v zahraničí vo februári, ak sa mu nepodarí dohodnúť sa s klubom NHL na novej zmluve.

O´Reilly podpísal dvojročnú zmluvu s Magnitogorskom v decembri 2012. Zmluva mala zahŕňať klauzulu, ktorá by mu povoľovala návrat do NHL, ak by dostal finančne výhodnejšiu ponuku. Podľa dohadov mal v Rusku zarábať 4 milióny dolárov ročne. Celkovo tam odohral 12 zápasov, vstrelil päť gólov a zaznamenal rovnaký počet prihrávok.

Eurolanche čoskoro zrekapituluje O´Reillyho kariéru v KHL. Pre teraz si pozrite naše exkluzívne rozhovory s O´Reillym i fotky:

Zdroj: Oficiálna stránka klubu


David Púchovský, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com, david.puchovsky@gmail.com
24/01/2013 - 11:30


Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

Tak a je hotovka skoda :/... More in:
Avalanche v boji o Kevina Hayesa

celkom súhlasím, len hejda podľa mňa bude v druhej lajne a guenin namiesto elliotta...inak to potom vidíme rov... More in:
TOP 5 otázok, ktorým bude Avs čeliť

Myslim si ze to bude takto..Varlamov - Berra Obrany: Johnson - Stuart, Barrie(pokud podepise)-Holden, Hejda -... More in:
TOP 5 otázok, ktorým bude Avs čeliť

to by bolo prehnane moc síce ten agent, ktorého má Barrie aj O´Reilly dokáže divi, to všetci vieme &nbs... More in:
Avalanche v boji o Kevina Hayesa