Viac článkov v slovenčine a češtine

Ryan O´Reilly sa vracia do USA

Ryan O´Reilly sa vracia do USABývalý center Colorada Avalanche opustil KHL.

Klub KHL Metallurg Magnitogorsk sa dohodol s Ryanom O´Reillym na ukončení zmluvy. Toto v súčasnosti nečakané rozhodnutie spôsobili dva faktory.

Po prvé, O´Reilly utrpel 10. januára menšie zranenie kolena alebo nohy. Vynechal ďalšie dva zápasy, no do dvoch posledných nastúpil. A práve v poslednom sa malo jeho zranenie zhoršiť, čo si bude vyžadovať plnú rehabilitáciu. Takže Ryan je stále ešte zranený.

Po druhé, O´Reilly bude pokračovať vo vyjednávaní novej zmluvy s Coloradom Avalanche.

Čo je najdôležitejšie je O´Reillyho vyjadrenie, že nevylučuje pokračovanie kariéry niekde v zahraničí vo februári, ak sa mu nepodarí dohodnúť sa s klubom NHL na novej zmluve.

O´Reilly podpísal dvojročnú zmluvu s Magnitogorskom v decembri 2012. Zmluva mala zahŕňať klauzulu, ktorá by mu povoľovala návrat do NHL, ak by dostal finančne výhodnejšiu ponuku. Podľa dohadov mal v Rusku zarábať 4 milióny dolárov ročne. Celkovo tam odohral 12 zápasov, vstrelil päť gólov a zaznamenal rovnaký počet prihrávok.

Eurolanche čoskoro zrekapituluje O´Reillyho kariéru v KHL. Pre teraz si pozrite naše exkluzívne rozhovory s O´Reillym i fotky:

Zdroj: Oficiálna stránka klubu


David Puchovsky, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
24/01/2013 - 11:30

Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

New comments
presne stejneho nazoru jsem i ja ,ze pickart ma na to byt v A tyme a rozhodne vymena Varlyho by velice zajimav... More in:
Rýchly komentár

1. Tretina bola z nasej strany super len vies ako... Varly pustil lacany a hracov to dojebalo psychycky a poto... More in:
Rýchly komentár

Ja videl jen 28min, pak jsem musel do prace. Musim si doma pustit hlavne treti tretinu, to musel bejt mazec z ... More in:
Rýchly komentár

Ciste golove akcie chytil ale uplne mantacke goly dostal... Jeho vyraz na tvari na striedacke hovoril za vsetk... More in:
Eurolanche League: Zápas proti Ottawe

New articles
Zostane Radulov napokon v Rusku?
Duchene: Ako ma trápili špekulácie
Wagner strelil prvý gól v NHL
Rýchly komentár
Po dobrom výkone opäť prehra