Viac článkov v slovenčine a češtine

Ryan O´Reilly sa vracia do USA

Ryan O´Reilly sa vracia do USABývalý center Colorada Avalanche opustil KHL.

Klub KHL Metallurg Magnitogorsk sa dohodol s Ryanom O´Reillym na ukončení zmluvy. Toto v súčasnosti nečakané rozhodnutie spôsobili dva faktory.

Po prvé, O´Reilly utrpel 10. januára menšie zranenie kolena alebo nohy. Vynechal ďalšie dva zápasy, no do dvoch posledných nastúpil. A práve v poslednom sa malo jeho zranenie zhoršiť, čo si bude vyžadovať plnú rehabilitáciu. Takže Ryan je stále ešte zranený.

Po druhé, O´Reilly bude pokračovať vo vyjednávaní novej zmluvy s Coloradom Avalanche.

Čo je najdôležitejšie je O´Reillyho vyjadrenie, že nevylučuje pokračovanie kariéry niekde v zahraničí vo februári, ak sa mu nepodarí dohodnúť sa s klubom NHL na novej zmluve.

O´Reilly podpísal dvojročnú zmluvu s Magnitogorskom v decembri 2012. Zmluva mala zahŕňať klauzulu, ktorá by mu povoľovala návrat do NHL, ak by dostal finančne výhodnejšiu ponuku. Podľa dohadov mal v Rusku zarábať 4 milióny dolárov ročne. Celkovo tam odohral 12 zápasov, vstrelil päť gólov a zaznamenal rovnaký počet prihrávok.

Eurolanche čoskoro zrekapituluje O´Reillyho kariéru v KHL. Pre teraz si pozrite naše exkluzívne rozhovory s O´Reillym i fotky:

Zdroj: Oficiálna stránka klubu


David Puchovsky, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
24/01/2013 - 11:30

Comments

There are currently no comments for this article.

View comments | Add your comment

New comments
Vyplacení Stuarta ničemu nepomůže. Je to hráč 35+, takže i po vyplacení se těch 3,6M bude počítat do stropu, s... More in:
Jsou Stuartovy dny v Denveru sečteny?

ja by som sa najradsej zbavil trojice utocnikov iginla,tanguay,comeau - tanguay celu sezonu z formy a myslim z... More in:
Dnes som lepším trénerom ja

Rantanen nazbieral V dvoch zápasoch 5 bodov za gól a nahrávku . Opravte to to veľmi to bije do očí .... More in:
Týždeň v San Antoniu (16.)

Myslím, že bychom měli vyměnit Tanguaye, i kdyby za pozdní pick. Nějakému týmu by se ještě hodil, ale nám už n... More in:
Dnes som lepším trénerom ja

New articles
Jsou Stuartovy dny v Denveru sečteny?
Týždeň v San Antoniu (16.)
Dnes som lepším trénerom ja
Nie je 50ka ako 50ka (po 5 zápasoch)
Vyberáme zo sociálnych sietí (43.)