Viac článkov v slovenčine a češtine

Burgundy/White Game: Ukáže se i Varlamov

Burgundy/White Game: Ukáže se i VarlamovOd 18:00 startuje tradiční utkání Burgundy vs White. Do branky se postaví také Semyon Varlamov, soupisku opanují mladíci.

Trenéři Colorada Avalanche budou mít dnes vůbec první možnost v sezóně vidět své svěřence v zápasovém zatížení. Laviny odehrají tradiční utkání Burgundy proti White v Magness Arena,  tréninkovém centru Univerzity Denver. 

Právě v této hale hráči Colorada poměří své síly ve vzájemném duelu již počtvrté v řadě. Utkání odstartuje od 18 hodin středoevropského času a nebude jej vysílat žádná televizní stanice. Dostupné tak bude pouze v rámci rádiového vysílání Altitude Sports Radio Network. 

V loňském ročníku se z vítězství radoval tým v bílém, který zvítězil fotbalovým výsledkem 1:0 po brance Mikhaila Grigorenka pouhých 28,8 vteřin před koncem.  

Letos dostanou v sestavě místo také mladíci, kteří tak poměří síly s některými zkušenějšími hráči. Trenéři jim tímto krokem chtějí dát šanci nejen obléknout novou kolekci dresů od firmy Adidas, ale také vybojovat si větší pozornost a případně i místo v sestavě hlavního týmu. Převážná část těchto mladíků se ukázala i na nedávno uplynulém turnaji v San Jose, kdy podlehli prospektům Arizony, Anaheimu a také domácím Sharks. 

"Někteří veteráni nebudou hrát, a tak jsme postavili některé starší hráče po boku mladíků, kteří se nám líbili v San Jose," uvedl trenér Colorada Jared Bednar. 

Vůbec poprvé od 17. 1. uvidí v brance také svou jedničku Semyona Varlamova, který se nechal v minulé sezóně operovat a nyní se zdá být připraven znovu zastavovat puky soupeřů.

Zdroj: Oficiální web Colorada Avalanche


Patrik Czepiec, Czech Republic, czepiec@eurolanche.com
17/09/2017 - 17:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."