Your comments:

Subject: Semin

Date: 05. 07. 2012 11:50, Author: paul33

Ja by som najradšej videl v tíme Semina, je pravda, že v poslednej dobe mu to moc nešlo, no na MS zahral veľmi dobre podľa mňa. Útok McGinn - Stastny - Semin, prípadne "Hero line": Parentau - Duchene - Semin by mohla fungovať v dôležitých momentoch.

Evander Kane, toho hráča pozorujem už dlhšie, veľmi sa mi páči, no za akú cenu by sme ho mohli získať? Je dosť pravdepodobné, že jeden obranca odíde, ale to bude za neho asi málo.

Som veľmi zvedavý ako to nakoniec dopadne, hlavne dúfam, že budeme hrať pekný a dobrý hokej a dostaneme sa už do play-off.

Subject: spekulacie

Date: 05. 07. 2012 12:56, Author: mato35

neviem uz kde (mozno aj tu) ale cital som spekulaciu ze Nash za P.Stastneho + draft a nejaky mlady prospect Nash ma sice cap hit 7,8M ale pri odchode Stastneho by to robilo rozdiel 1,6M cca + podpis Semina tipoval by som tak max 4M ked to prezenem a prva lajna Nash-Duchene-Semin by uz mohla byt celkom zaujimava ....centrov mame Duchene,OReilly,Mitchell,Olver

je pravda ze by musel Nash suhlasit s vymenou a kto vie ci by ho to do Colorada tahalo ....ale spekulovat mozme  

Date: 05. 07. 2012 17:59, Author: paul33

Čo ja viem, mne ten Nash príde dosť nesympatický. Určite má svoje kvality, ale neviem či by zapadol do našej organizácie. Samozrejme útok Nash - Duchene - Semin by bol fakt smrteľný. Ak by sme vymenili Stastneho za Nasha a získali Semina vedel by som si predstaviť takéto formácie: Landeskog - Duchene - Nash (prípadne si prehodí stranu s Landym); McGinn - O'Reilly - Semin; Jones - Olver - Hejduk; McLeod - Mitchell - Downie / Kobasew (nejako by rotovali aj s Codym). Moje zloženie formácii vychádza z toho, že v prvých dvoch formáciách musí byť aj powerforward.

V NHL na PC funguje tzv. "Hero line", tam je to jednoznačne Nash - Duchene - Semin

Uvidíme, tiež si ale myslím, že Nasha do Denveru nebude nič lákať, ale nikdy nehovor nikdy. Ja verím, že Semina bude ľákať jeho kamarát Varlamov

 

Date: 05. 07. 2012 21:24, Author: mato35

A PA Parentau co?   

Date: 05. 07. 2012 23:19, Author: paul33

Ty vole, na toho som úplne zabudol Buď 2. formácia miesto McGinna alebo 3. formácia miesto Jonesa / Hejduka, podľa aktuálnej formy

Date: 06. 07. 2012 08:20, Author: Matěj

Nash uveřejnil seznam klubů, kam by byl ochoten přestoupit - Colorado na něm nefiguruje.

Date: 06. 07. 2012 09:42, Author: mato35

tak toto je pre mna nova informacia ..diky ;) uz je v hre asi len ten Semin 

Add new comment
Author:
Do not enter anything here:
Do not enter anything here:
Subject:
Text:
  CAPTCHA Image
  [ Different Image ]
 
WARNING:
Posts represent the views of readers. Eurolanche.com could not affect the content, but reserves the right to remove inappropriate posts. Unacceptable is especially insulting, vulgarisms, defamation of race, nation or religion, unpaid advertising.
NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."