Your comments:

Subject: .

Date: 29. 07. 2012 22:22, Author: miro

Tak nejvíc se těším na zápasy playoff samozřejmě

Minnesota myslím udělala dobře s Parisem a Sutterem. 3x playoff za dobu existence a poslední účast 08, pokud si dobře pamatuju, bylo třeba s tím něco udělat, navíc Wild nejsou Wings ani Rangers, FA´s se tam zrovna nehrnou a kdo ví, kdy by příště by měla MIN šanci získat takové hráče.

Date: 31. 07. 2012 08:01, Author: Avsman

Já mám upřímně z Minnesoty docela strach, málokdo si uvědomuje, že Wild loni dlouhou dobu hráli na čele celé NHL a až zranění především jejich lídra M. Koiva vedla k postupnému útlumu, který vyvrcholil posledním zhruba měsícem a půl, kdy hráli přímo katastrofálně. Pokud ale Mike Yeo dokáže tým naladit na vítěznou vlnu jako loni a přidáte do toho Suttera s Parisem, vyjde vám sakra výbušný koktejl.

Čili předpokládám, že výsledky 1:0 apod. s tímto soupeřem budou za daných podmínek už spíše jen záchvěvem minulosti.


Jinak naprosto souhlasím, že s Red Wings to jde neskutečně z kopce (což je fajn ) a věřím tomu, že můžeme být v příští sezoně jejich opravdu posledním hřebíčkem do rakve

Subject: zapasy

Date: 30. 07. 2012 16:37, Author: Coloradak

Ja sa určite teším na zápasy s tými .... "červenými krídlami". V minulej sezóne som si nenechal ani jeden zápas újsť Prečo? Rivalita pre mňa neskončila

Add new comment
Author:
Do not enter anything here:
Do not enter anything here:
Subject:
Text:
  CAPTCHA Image
  [ Different Image ]
 
WARNING:
Posts represent the views of readers. Eurolanche.com could not affect the content, but reserves the right to remove inappropriate posts. Unacceptable is especially insulting, vulgarisms, defamation of race, nation or religion, unpaid advertising.
NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."