Viac článkov v slovenčine a češtine

MacKinnon první hvězdou měsíce

MacKinnon první hvězdou měsíceNathan MacKinnon se stal první hvězdou měsíce listopadu a dokázal to tak jako první hráč Colorada od sezóny 2009/10, kdy se to podařilo Craigu Andersonovi.

Útočník Colorada Avalanche Nathan MacKinnon se stal první hvězdou NHL v měsíci listopadu. Tuto novinu dnes (pátek) oznámilo vedení NHL.

Ve dvanácti zápasech, které se odehrály v listopadu, zaznamenal MacKinnon pět gólů a patnáct asistencí, což dohromady dá skvělých dvacet bodů. Dokázal si také připsat šest zápasů s minimálně dvěma body.

V průběhu tohoto měsíce také přeskočil své kariérní maximum co se týče bodů na zápas. Celkem pět (jeden gól a čtyři asistence) zaznamenal v zápase 16. listopadu na domácí půdě proti Washigtonu Capitals. Pětibodový zápas pro nějakého z hráčů Avalanche tak přišel poprvé od roku 2007, kdy šest bodů v zápase nasbíral Milan Hejduk a pět Paul Stastny.

MacKinnon v posledních pěti zápasech v měsíci přidal ke svému skvěléímu výkonu dva důležité góly v prodloužení (první v zápase v Detroitu a druhý doma proti Winnipegu).

Druhou hvězdou se stal brankář Toronta Maple Leafs Frederik Andersen a třetí hvězda je útočník St. Louis Blues Brayden Schenn.

Souhlasíte s tím, že byl Nathan MacKinnon vybrán jako první hvězda listopadu?
Ano
Ne

Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
01/12/2017 - 20:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."