Viac článkov v slovenčine a češtine

NHL All-Star Game: Hlasujte za Landeskoga!

NHL All-Star Game: Hlasujte za Landeskoga!Kapitán Avs je medzi 31 hráčmi, z ktorých štyria sa dodatočne dostanú na All-Star Game.

Colorado Avalanche môže mať po Nathanovi MacKinnonovi (kapitán divízie) a Mikkovi Rantanenovi tretieho hráča na NHL All-Star Game. Gabriel Landeskog sa ocitol na zozname 31 hráčov z 31 klubov, ktorí sú súčasťou nového systému posledného hlasovania pod názvom „Last Men In“.

Fanúšikovia budú oddnes do skorého rána 11. januára vyberať od jedného do štyroch hráčov, pričom za 24 hodín bude každý hlasujúci môcť rozdať desať svojich hlasov. Tí hráči, ktorí v rámci svojej divízie získajú najviac hlasov, sa zúčastnia hviezdneho víkendu. Máme štyri divízie a tak spoznáme mená štyroch víťazov.

Hlasovať môžete na stránke NHL.com/Vote, ktorá je dostupná aj v slovenčine, ale aj prostredníctvom mobilnej/tabletovej aplikácie NHL App.

Eurolanche bude do konca hlasovania podporovať Landeskoga v hlasovaní podpornou kampaňou na svojej webovej stránke a sociálnych sieťach – Facebook (FB CZ/SK), Twitter a Instagram. O hlasovaní budú upozornení všetci zaregistrovaní členovia fanklubu prostredníctvom newslettera.


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
03/01/2019 - 18:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."