Invasion XI: Rozhovor s Petrom

Invasion XI: Rozhovor s PetromEurolanche.com predstavuje účastníkov blížiacej sa Eurolanche Invasion XI.

Peter Kožuško, 39, pochádza z obce Ľubotice na Slovensku. Prevádzkuje a riadi autoservis. NHL sleduje od roku 1993. Členom Eurolanche je od roku 2018. Bude to jeho prvá Invasion a zároveň prvá cesta do USA.

 

Prečo si sa rozhodol isť na Invasion?

Ako veľký fanúšik športovej organizácie NHL som vďačný dlhoročnému členovi fanklubu a organizátorovi tohto projektu za ponúknutú príležitosť zúčastniť sa Invasion a splniť si tak celoživotný sen a ciel navštíviť či už samotné USA, ale najmä zápasy NHL naživo.

 

Aké más očakávania z výletu?

Očakávam množstvo zážitkov a poznatkov z nepoznaného v spoločnosti, verím že príjemných a pohodových, ľudí zanietených pre spoločnú vec. Teším sa na atmosféru živých zápasov, ktorá verím že nesklame a dúfam, že sa podarí aj zopár stretnutí s členmi organizácie Avalanche. Vítaným spestrením už aj tak nabitého programu by bola návšteva zápasu miestnych Nuggets v NBA.

 

 

 

Na aký zápas sa najviac tešíš a prečo?

Najviac sa teším na výlet a zápas proti Chicagu. Chicago ma láka ako po športovej, tak po kultúrnej a historickej stránke.

 

 

Ako prebiehala tvoja príprava posledne týždne po potvrdení výletu?

V prvom rade som sa podrobnejšie oboznámil s projektom Eurolanche, v ktorom som nováčik. Samotná príprava je momentálne spätá s pokynmi organizátora.

 

Ako si zatiaľ spokojný s organizáciou?

K organizácii nemám žiadne výhrady, presná so zameraním na dôležité detaily a fakty. Je vidieť bohaté skúsenosti z predchádzajúcich projektov a ich reálne využitie pri organizácii terajšej Invasion s cieľom ponúknuť nám zúčastneným fantasticky, bezproblémový a nezabudnuteľný zážitok.

 

Všetky základné informácie o Eurolanche Invasion a o predošlých desiatich výletoch nájdete na Invasion.Eurolanche.com. Ak uvažujete o účasti na budúcej Invasion a máte otázky, posielajte ich na eurolanche@eurolanche.com. Prihlasovanie bude spustené neskôr a budú naň upozornení členovia fanklubu, ktorí pri registrácii uviedli svoju e-mailovú adresu.


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
04/01/2019 - 18:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."