Eurolanche vstupuje do svojej 13. sezóny

Eurolanche vstupuje do svojej 13. sezónyFanklub pripravuje niekoľko podujatí v ďalšej sezóne.

Najväčší fanklub Colorada Avalanche na svete vstupuje do svojej 13. sezóny v histórii. Fanklub Eurolanche vznikol v roku 2007 a odvtedy sa snaží prinášať pravidelné aktivity pre svojich členov. Nebude tomu inak ani v sezóne 2019/20.
 
Hlavnou akciou fanklubu bude dvanásty výlet jeho členov do Colorada pod názvom Eurolanche Invasion XII. Celkovo dvanásť účastníkov zo Slovenska, Českej republiky, Slovinska a Veľkej Británie si pozrie spolu osem zápas Avs, z toho jeden pod holým nebom v rámci podujatia Stadium Series a dva na ihriskách súperov v Kalifornii. Invasion XII sa uskutoční vo februári.
 
Predbežne je naplánované zatiaľ jedno stretnutie členov Eurolanche, ktoré sa uskutoční koncom novembra v Českej republike. Dátumy prípadných ďalších stretnutí v druhej polke sezóne, respektíve počas play-off, budú oznámené neskôr.
 
Jubilejným 10. ročníkom bude pokračovať tipovacia súťaž Eurolanche League, kde ani tentoraz nebudú chýbať atraktívne ceny.
 
Súčasťou 13. sezóny Eurolanche budú naďalej súťaže o suveníry Avalanche vrátane podpisov hráčov. Najviac suvenírov budú môcť vyhrať členovia skupiny Yeti Ultras.
 
Fanklub spustí aj odloženú súťaž "Ukáž svoju izbu Colorada". Členovia fanklubu budú posielať fotografie svojej izby a na konci sezóny vyberieme jedného výhercu podpísanej vlajky od Joea Sakica.
 
Vo fanklube Eurolanche je aktuálne zaregistrovaných 948 členov zo 44 krajín z celého sveta. Ďalšie tisíce fanúšikov sledujú fanklub na sociálnych sieťach.

Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
03/10/2019 - 20:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."