Americká televízia priletela za Eurolanche

Americká televízia priletela za EurolancheFanklub dosiahol ďalší obrovský úspech.

Najväčší fanklub Colorada Avalanche na svete sa znovu zapísal do histórie. Reportér Jeremy Hubbard z americkej televízie FOX 31 (KDVR) sídliacej v Denveri, Colorade priletel do Európy v rámci výroby reportáži o prepojeniach medzi štátom Colorado a Starým kontinentom. Jeho prvé kroky viedli do Bratislavy, na Slovensko, kde sa stretol so zakladateľom a predsedom fanklubu Davidom Púchovským.
 
 
Stretnutie prebiehalo priamo doma u Púchovského, ktorý americkej televízii ukázal svoju špeciálnu izbu plnú suvenírov Colorada Avalanche, z ktorých absolútnu väčšinu si kúpil počas posledných 11 rokov ciest členov fanklubu do Colorada, známe ako Eurolanche Invasion.
 
 
FOX31 odvysielala rozhovor s Púchovským v predvečer štartu novej sezóny Avs, v stredu 2. októbra v rámci svojho večerného spravodajstva po 21:00 miestneho času. 
 
Hubbard sa v otázkach zaujímal o históriu vzniku Eurolanche, o možnostiach sledovania zápasov a o vystavené suveníry. Reportér označil Púchovského za "najväčšieho fanúšika Avs na svete".
 
 
"Fakt, že za fanklubom Eurolanche pricestoval priamo z Colorada známy americký reportér, aby so mnou spravil rozhovor priamo do večerných správ je ďalším obrovským úspechom vo viac ako 12 ročnej histórii fanklubu. Znovu sa potvrdzujú slová, že vďaka tvrdej práci sa Eurolanche za toľké roky stal unikátnym projektom na prieč celou NHL," povedal Púchovský.
 

Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
07/10/2019 - 20:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."