Live videá: Sledujte Eurolanche Invasion XII

Live videá: Sledujte Eurolanche Invasion XIISledujte dvanásty výlet fanklubu prostredníctvom živých videí.

Eurolanche Invasion XII prinesie vysielanie live videí z Pepsi Centra a ďalších lokalít, ktoré výprava navštívi. Vďaka americkej sim karte budú účastníci výletu vysielať videá naživo prostredníctvom internetu takmer neustále. Nebude chýbať ani pohľad na zápas pod holým nebom a všetko s ním súvisiace. 

 

Videoprenosy budú vysielané aj zo štadiónov v Air Force Academy (Stadium Series), Anaheime a Los Angeles a počas všetkých výletov v rámci štátu Colorada, ale aj mimo neho v Kalifornii, Las Vegas a Arizone (Grand Canyon). Počas priamych prenosov sa budete môcť pýtať akékoľvek otázky týkajúce sa projektu Eurolanche Invasion.

 

Videoprenosy budú dostupné na anglickom a československom Facebooku, na Twitteri a na Instagrame. Sledujte fanklub Eurolanche na týchto troch sociálnych sieťach, aby ste sa aj vy stali súčasťou Eurolanche Invasion XII.

 

Všetky základné informácie o Eurolanche Invasion a o predošlých jedenástich výletoch nájdete na Invasion.Eurolanche.com. Ak uvažujete o účasti na budúcej Invasion a máte otázky, posielajte ich na eurolanche@eurolanche.com. Prihlasovanie bude spustené neskôr a budú naň upozornení členovia fanklubu, ktorí pri registrácii uviedli svoju e-mailovú adresu.

 


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
07/02/2020 - 19:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."