Viac noviniek z fanklubu

Invasion X: Posledný deň - Odlet domov

Invasion X: Posledný deň - Odlet domovDenne aktualizovaný krátky prehľad programu Eurolanche Invasion X s fotkou dňa a dôležitými odkazmi.

Denník v slovenčine/češtine - Fotogaléria - Online prenos - Eurolanche na Instagrame

POSLEDNÝ DEŇ - Posledný obed v českej reštaurácii SoBo 151 a odlet späť do Európy.

DEŇ 15 - Posledný zápas Avalanche, posledné nákupy, stretnutie s Joeom Sakicom a stretnutia s niektorými hráčmi Avalanche.

DEŇ 14 - Premiérová návšteva mesta Cincinnati v štáte Ohio a päť hodinový presun do Chicaga na odlet do Denveru.

DEŇ 13 - Návšteva Národného letecká múzea, prehliadka mesta Columbus v štáte Ohio, náš šiesty zápas Avalanche v rámci tohto výletu a napokon presun bližšie k Cincinnati na jednu noc.

DEŇ 12 - Presun do Indianapolisu, prehliadka mesta a návšteva jednej z najslávnejších pretekárských tratí Indianapolis Motor Speedway, na ktorej sa konajú aj preteky Indy 500.

DEŇ 11 - Výhľad z John Hancock Center, fontána zo seriálu, pizza a piaty zápas Invasion X.

DEŇ 10 - Prílet do Chicaga, prechádzka v jeho centre a popri jazeru Michigan, krátka návšteva domu z filmu Sám doma.

DEŇ 9 - Ráno sme po prvýkrát navštívili denverskú ZOO a následne si pozreli 60. zápas v histórii projektu Eurolanche Invasion, čo sme neskôr zavŕšili večerou v českej reštaurácii SoBo 151.

DEŇ 8 - Nová, vyhliadková trasa po Rocky Mountains, viac ako deväť hodín a 500 kilometrov na cestách.

DEŇ 7 - Rozhovor pre FOX 21, návšteva Garden of the Gods a americkej leteckej akadémie, zápas veteránov, stretnutie s Hejdom a ďalšia výhra, tentoraz proti Minnesote.

DEŇ 6 - Krásny Great Sand Dunes National Park a rýchla návšteva mesta San Luis a štátu Nové Mexiko.

DEŇ 5 - Návšteva štadióna Colorada Eagles a stretnutie s vedením klubu, prehliadka mincovne a múzeá hasičov, a samozrejme druhý zápas Avalanche.

DEŇ 4 - Red Rocks amfiteáter, návšteva tŕeningu Avs a stretnutia s hráčmi vrátane bývalého bitkára Scotta Parkera, prechádzka centrom mesta Denver a večerný zápas NBA.

DEŇ 3 - Nákupy suvenírov, návšteva denverskej polície a zápas, po ktorom nasledovali stretnutia s hráčmi.

DEŇ 2 - Bežkovanie v Aspene a oddych v kúpeľoch Glenwood Hot Springs.

DEŇ 1 - Prílet do Denveru, prenajatie auta, ubytovanie, prvé nákupy a večera v českej reštaurácii SoBo 151.

Všetky základné informácie o Eurolanche Invasion a o predošlých deviatich výletoch nájdete na Invasion.Eurolanche.com. Ak uvažujete o účasti na budúcej Invasion a máte otázky, posielajte ich na eurolanche@eurolanche.com. Prihlasovanie bude spustené neskôr a budú naň upozornení členovia fanklubu, ktorí pri registrácii uviedli svoju e-mailovú adresu.


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
11/03/2018 - 23:00