Viac článkov v slovenčine a češtine

Pomôžme Ukrajine, pomôžme fanúšikom Avs

Pomôžme Ukrajine, pomôžme fanúšikom AvsEurolanche upozorňuje na možnosti, ako môžeme pomôcť Ukrajine.

Celý svet zostal v šoku, keď Ruská federácia na pokyn Putina napadla Ukrajinu. Tento konflikt sa bezprostredne týka dalších európskych krajín, do ktorých začali prúdiť tisíce utečencov. Situácia je katastrofálna.

Po kontrole záznamov vieme, že v Eurolanche nie je oficiálne zaregistrovaný žiadny fanúšik Colorada Avalanche z Ukrajiny. To však neznamená, že žiadny Ukrajinec slebo Ukrajinka nefandia Avalanche. Dôkazom toho je aj fakt, že po zverejnení prvej výzvy od Eurolanche sa ozval prvý fanúšik Avs z Ukrajiny.

Po vzájomnej diskusii sme boli požiadaní, aby sme zverejnili oficiálne finančné zbierky na pomoc Ukrajine vo vojne:

Inú formu pomoci tento konkrétny fanúšik, ktorého na jeho žiadosť nevenujeme, v tejto chvíli nepotrebuje.

Eurolanche vyzýva všetkých fanúšikov Avs z Ukrajiny, aby sa ozvali fanklubu na eurolanche@eurolanche.com a uviedli, akú pomoc by potrebovali.

Eurolanche zatiaľ podporí uvedené finančne zbierky a bude rád, keď sa k nemu pridajú další fanúšikovia Avs. Zaujímavosťou je, že predkovia hlavného trénera Jareda Bednara pochádzajú z Ukrajiny. V histórii klubu za jeho farby nehral žiadny Ukrajinec.  

In case you would like to help Ukraine in any other way, such as providing items or sending money to buy specific items, please contact us via our e-mail address and we will arrange everything.

Pomôžme Ukrajine, pomôžme fanúšikom Avs


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
25/02/2022 - 22:30

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."