Viac noviniek z fanklubu

Gratulácia pre Colorado Avalanche

Gratulácia pre Colorado AvalancheEurolanche gratuluje celej organizácii Colorada Avalanche k zisku tretieho Stanley Cupu.

Tento historický moment sme oslávili na najväčšej watch párty v Európe, ktorá sa uskutočnila v Českej republike. Videá a fotografie z našich osláv sú dostupné na sociálnych sieťach.

Pre množstvo našich členov je to už taktiež tretia oslava, avšak pre Eurolanche je to po prvý raz v jeho 15-ročnej histórii, čo robí túto výhru ešte viac cennejšiu.

Za posledných 15 rokov našej existencie sme zažili aj niekoľko ťažkých sezón, osobne sme videli v USA viacero prehier, avšak pri priazni klubu sme zotrvali a zotrváme aj naďalej. Vážime si posledných úspech a veríme, že nás čakajú ďalšie skvelé sezóny.

Ešte raz gratulujeme Coloradu Avalanche a osobitne generálnemu manažérovi Joeovi Sakicovi - patrí mu poďakovanie nielen za jeho manažérske schopnosti pri trpezlivom skadaní víťaznej zostavy, ale aj za to, akým je človekom, o čom sa mnohí naši členovia osobne presvedčili opakovane v Denveri.


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
28/06/2022 - 22:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."