Viac noviniek z fanklubu

Najväčšia akcia v histórii Eurolanche

Najväčšia akcia v histórii EurolancheRekordný počet členov Eurolanche cestuje do Fínska na zápasy Avalanche.

Eurolanche Raid 2022 sa stane najväčšou akciou v histórii najväčšieho fanklubu Colorada Avalanche na svete. Presne 70 členov Eurolanche z Českej republiky, Fínska, Holandska, Írska, Maďarska, Poľska, Rakúska, Slovenska, Slovinska, Veľkej Británie a Spojených štátov amerických si pozrie dvojzápas Colorada Avalanche proti Columbusu Blue Jackets vo fínskom Tampere.

 

K týmto fanúšikom sa pritom pridajú ďalšie desiatky členov fanklubu z ďalších krajín, ktorí pocestujú do Fínska individuálne. Počtom fanúšikov i krajín presiahne Eurolanche Raid 2022 číselné ukazovatele Eurolanche Raid 2017, kedy do Švédska prišlo organizovane 56 členov fanklubu.

 

“Eurolanche znovu po piatich rokoch spojil fanúšikov Colorada Avalanche z celého sveta. Mnohí, ktorí sa osobne spoznali vo Švédsku pred piatimi rokmi sa odvtedy nevideli, takže to bude skvelá príležitosť zaspomínať si na minulosť, ale aj prežiť pekné zážitky vo Fínsku, kde väčšina z nás ešte nebola. Rozsah Eurolanche Raid 2022 je najlepším dôkazom, že žiadny iný tím v NHL nemá tak oddanú a organizovanú skupinu fanúšikov s viac ako 15 ročnou históriou ako Colorado Avalanche,” povedal zakladateľ a predseda Eurolanche David Púchovský.

 

 

Väčšina z účastníkov Eurolanche Raid 2022 strávi vo fínsku päť dní v termíne od 2. do 6. novembra 2022. Okrem dvoch zápasov základnej časti NHL bude súčasťou programu návšteva tréningu vo štvrtok 3. novembra. Z hľadiska počtu účastníkov a charakteru výletu bude členom Eurolanche k dispozícii niekoľko variant programu, ktorý bude môcť byť skupinový i individuálny. 

 

O možnostiach na rôzne aktivity či stretnutia budú členovia Eurolanche - nielen účastníci Eurolanche Raid 2022, ale všetci, ktorí do Fínska prídu - upovedomení v špeciálnej skupine na Facebooku, ktorá bude aj miestom pre vzájomné diskusie. V prípade, ak ktokoľvek z fanúšikov ešte nedisponuje prístupom do uvedenej skupine, nech napíše e-mail na adresu na eurolanche@eurolanche.com.

 

Tako v prípade akcie vo Švédsku, aj pri Eurolanche Raid 2022 sme vytvorili logo, ktoré je odkazom na krajinu, kde sa európsky dvojzápas odohrá. Nechýba fínska vlajka, ani pre nich typické zviera - los.

 

Novinky z Eurolanche Raid 2022 budú priebežne zverejňované na sociálnych sieťach Eurolanche na Facebooku (CZ/SK), Twitteri a Instagrame. Na webe Eurolanche.com po skončení výletu pribudne súhrnná správa.

 

Informáciá pre médiá: V prípade záujmu o spracovanie článku o Eurolanche Raid 2022 sa so svojimi otázkami môžete obrátiť na predsedu Eurolanche Davida Púchovského na adrese eurolanche@eurolanche.com.


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
31/10/2022 - 17:30

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."