Reklamy na dresoch Colorada?!

V poslednom čase všetky hokejové weby vrátane Eurolanche.com zaplavili správy o nových dresoch Colorada Avalanche. Podľa špekulácií sa tím z Denveru dočká v sezóne 2015/16 novej tretej sady a taktiež špeciálnej edície pre zápas Stadium Series proti Detroitu Red Wings. Návrhy, hlavne ten druhý, sa stretli s rozporuplnými až negatívnymi reakciami fanúšikov. Teraz prichádza ďalšia novinka.
Podľa renomovaného webu Thescore.com sa novým partnerom pre dresy NHL stane firma Adidas, ktorý nahradí Rebook, ktorá vstúpila do profiligy v roku 2007 po úspešnej ére CCM. Práve výrobky poslednej zmieňovanej firmy si fanúšikovia obľúbili najviac. Adidas rovnako ako jeho predchodcovia prinesú pre všetkých 30 tímov rad zmien. Podľa uvedeného webu a aj kanadskej televízie TSN dokonca môže s novým dizajnérom dresov prísť aj možnosť zavedenie reklamy priamo na nich. „Zdroj povedal pre TSN povedal, že táto dohoda bude znamenať veľké zmeny v dizajne,“ informoval Thescore.com.
Odhaduje sa, že Adidas za dohodu zaplatil dvojnásobok sumy ako Rebook, a to cez 70 miliónov dolárov. V súboji spoločnosť porazila Under Armour a Bauer.
David Puchovsky, Slovakia, eurolanche@eurolanche.com
19/08/2015 - 17:00