Viac článkov o Stadium Series

Zápas pod holým nebom potvrdený!

Zápas pod holým nebom potvrdený!Vedenie NHL včera oficiálne oznámilo dátumy budúcoročných zápasov pod holým nebom. Oficiálne tak potvrdili, že sa Avalanche predstavia pod holým nebom.

Ako prvé bolo na pláne oznámenie tímov, ktoré si zmerajú sily 1. januára počas 2016 Bridgestone NHL Winter Classic. Budúci rok si Winter Classic zahrajú Boston Bruins, ktorí si na Gillette Stadium, štadióne, na ktorom svoje zápasy hrajú New England Patriots z NFL, zmerajú sily s Montrealom Canadiens. Potom prišlo na rad oficiálne oznámenie týkajúce sa 2016 Coors Light NHL Stadium Series. Budúcu sezónu sa budú hrať 2 zápasy Stadium Series. Zápasy budú hostiť Minnesota Wild a Colorado Avalanche. 21. februára privítajú Wild na TCF Bank Stadium Chicago Blackhawks. 27. februára privítajú Avs na Coors Field, domácom stánku Colorado Rockies z MLB, rivalov z Detroitu.

Avalanche svoju rivalitu s Detroitom oživia pod holým nebom

„Sme nesmierne hrdí a nadšení z toho, že sa u nás bude hrať toto skvelé podujatie,“ povedal prezident a guvernér tímu Josh Kroenke. „Celá séria Stadium Series bola doposiaľ veľmi úspešný a sme naozaj poctení, že môžeme byť jej súčasťou. Chceli by sme sa poďakovať NHL, že si vybrala našu organizáciu. Som veľmi šťastní aj kvôli fanúšikom Avalanche, ktorí boli neoddeliteľnou súčasťou úspechu nášho tímu od príchodu do Denveru. Zápas pod holým nebom bude najväčším spomedzi podujatí, ktoré sa uskutočnia v rámci oslavy 20. výročia Avalanche v Denveri. Okrem neho máme na budúcu sezónu na pláne aj veľa iných podujatí,“ dodal Kroenke.

„Je to skvelý deň pre našu organizáciu a pre našich fanúšikov,“ povedal výkonný viceprezident a generálny manažér Joe Sakic„Zápas pod holým nebom bude skvelou skúsenosťou pre všetkých. Mať takýto zápas v štáte Colorado, na skvelom štadióne ako je Coors Field, je niečo, na čo sa naozaj tešíme.“ Rovnako ako pre Wild, aj pre Avalanche to bude vôbec ich prvý zápas pod holým nebom. 

Zdroj: NHL.com 


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
24/01/2015 - 18:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."