Viac noviniek z fanklubu

Prihlasovanie na Invasion IX spustené!

Prihlasovanie na Invasion IX spustené!Fanklub spustil nezáväzné prihlasovanie na ďalší výlet do Colorada.

V týchto dňoch síce naďalej prebieha Eurolanche Invasion VIII, avšak pre predbežný záujem členov fanklubu sa vedenie Eurolanche rozhodlo spustiť prihlasovanie na deviaty výlet do Colorada pod názvom Eurolanche Invasion IX, ktorý je naplánovaný na budúcu sezónu 2016/17. Každý člen fanklubu Eurolanche má teraz šancu predbežne a nezáväzne sa prihlásiť na pokračovanie Invasion.

Záujemcov je už 17

Ako prví prihlásiť sa mali možnosť účastníci Invasion VIII a redakcia fanklubu spoločne s vedením. Druhí prišli na rad tí fanúšikovia, ktorí plánovali ísť už na Invasion VIII, ale zo súkromných dôvodov sa im to neporadilo. Celkovo z tejto skupiny fanúšikov potvrdilo svoj záujem 17. Teraz prichádzajú na rad všetci členovia Eurolanche.

Čo znamená predbežné prihlásenie?

Predbežné prihlásenie fanúšikov k ničomu nezaväzuje. Jeho hlavnou úlohou je vytvorenie skupiny ľubovoľného počtu ľudí, ktorí nasledujúce týždne budú dostávať od organizátorov Eurolanche Invasion všetky potrebné informácie. Bude priestor na zodpovedanie všetkých otázok a záujemcovia tak budú mať dostatočný čas na zváženie všetkých možností.

Dátum Eurolanche Invasion IX bude známy po zverejnení rozpisu novej sezóny NHL, t.j. v júni. O dátume podujatia budú oboznámení iba predbežne nahlásení fanúšikovia. Potom bude nasledovať ďalšie obdobie niekoľkých týždňov na zvažovanie účasti.

Definitívny termín pre potvrdenie alebo zrušenie svojej účasti na Invasion IX bude približne v auguste 2016. Ak sa fanúšik rozhodne cestovať do Denveru, bude inštruovaný, ako postupovať ďalej. Ak povie nie, nič sa nedeje, a naopak bude zaradený do druhej zmieňovanej skupiny, ktorá sa bude môcť predbežne prihlásiť na nasledujúcu Invasion medzi prvými.

Poradie záujemcov

Dôležitým faktorom pri celom procese prihlásenia je poradie záujemcov o Eurolanche Invasion IX. To znamená, že ten, kto sa prihlási skôr, bude mať v lete 2016 šancu definitívne potvrdiť svoju účasť na výlete skôr. Toto poradie bude výhodou v prípade, že sa prihlási vysoký počet záujemcov a väčšina z nich bude chcieť do Denveru cestovať definitívne. Aj keď pravidlá projektu Eurolanche Invasion neobmedzujú počet účastníkov jednotlivých výletov, v prípade, že by bol tento počet organizačne nezvládnuteľný, môže obmedzenie nastať a práve vtedy bude rozhodujúce poradie prihlásenia. Za predbežné prihlásenie teda rozhodne nič nedáte, ba naopak ním môžete získať popredné miesto v poradí.

Kde poslať prihlášku

Svoju predbežnú a nezáväznú prihlášku pošlite na eurolanche@eurolanche.com. Stačí poslať správu iba s textom, že máte záujem. Ak nebudete do 48 hodín kontaktovaný, skúste poslať ďalší e-mail, prípadne sa na fanklub obráťte cez jeho stránku na Facebooku.


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
05/03/2016 - 18:30

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."