Invasion XI: Rozhovor s Michalom

Invasion XI: Rozhovor s MichalomEurolanche.com predstavuje účastníkov blížiacej sa Eurolanche Invasion XI.

Michal Serafinovič, 31 let, pochází z Vlasatic, Česká Republika. Pracuje jako strojní mechanik. NHL a Colorado sleduje od roku 1998, od naganské eurofie, tam to s hokejem všechno začalo. Členem Eurolanche je od roku 2016. Toto bude jeho první cesta na Invasion, první cesta do USA i první let v životě.

Prečo si sa rozhodol ísť na Invasion? 

Protože to je splnění mého snu, podívat se do USA a na zápasy svého týmu. Díky Facebooku jsem poznal fanklub Eurolanche a minimálně poslední tři Invaze jsem hltal z fotek, co se tam objevovaly, tak jsem si řekl, že chci taky.

Aké máš očakávania od výletu?

Očekávání mam veliké, bude tu spousta mých poprvé, první let, cesta do USA a první zápas NHL (v Praze na NHL jsem nebyl). Od výletu očekávám, že poznám atmosféru zápasu NHL ale i cestování. At už poznávání měst jako je Denver, Chicago a Nashville apod, tak okolí, hor a jiných zajímavých míst.

 

Na aký zápas sa najviac tešíš a prečo?

Jedeme tam v půli února a to už bude vrcholit hon na body, takže se těším na všechny zápasy s divizními rivaly, bude to mít grády a náboj chuti playoff. Nejvíc se těším asi na trojlístek Winipeg Chicago a Nashville. Winnipegu fandí můj kamarád a často se do sebe navážíme, tak doufám že uvidím jak „můj“ tým porazí ten „jeho“. Chicago je tradiční tým z original six a Nashvillu musíme pořád vracet loňské PO.

 

Ako prebieha tvoja príprava posledné týždne po potvrdení výletu?

Moje příprava probíhá hlavně u vyřizování cestovních dokumentů, které jsem doposud neměl. Oprašování znalostí angličtiny, které jsem už dávno úspěšně zapomněl. Studování programu výletu a zkoumáni lokalit přes Google Maps a Google Street.

Ako si zatiaľ spokojný s organizáciou? 

Organizace Invaze je super, nemám žádné výhrady. Organizátor má bohaté zkušenosti a je to člověk na svém místě. Vše má perfektně připravené a se vším poradí tak, že to i lajk jako já pochopí. Za mě palec nahoru.

Všetky základné informácie o Eurolanche Invasion a o predošlých desiatich výletoch nájdete na Invasion.Eurolanche.com. Ak uvažujete o účasti na budúcej Invasion a máte otázky, posielajte ich na eurolanche@eurolanche.com. Prihlasovanie bude spustené neskôr a budú naň upozornení členovia fanklubu, ktorí pri registrácii uviedli svoju e-mailovú adresu.


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
07/01/2019 - 18:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."