Viac článkov v slovenčine a češtine

Rychlý komentář

Rychlý komentářRychlý komentář k zápasu proti Columbusu.

První dvě třetiny nebyly od Colorada až tak špatné, jako ta třetí. Na tu budou chtít asi rychle zapomenout, nebo se z ní naopak poučit, protože to, co předváděli, bylo děsné. V polovině třetí třetiny to bylo na střely 1:15 a jen skvělý výkon Jonathana Berniera držel Colorado pořád ve hře a ve vedení. Coloradu chybělo hodně hráčů, JT Compher, Sven Andrighetto, Semyon Varlamov, Tyson Barrie, což je samozřejmě znát, a proto se po zápase s Minnesotou krásně hodí šestidenní pauza před dalším zápasem, který ale bude hodně důležitý, bude totiž proti Dallasu. No, každopádně Avs hororovou třetí třetinu přežili a připsali si tak poprvé v této sezóně čtvrté vítězství v řadě. Jak již byl zmíněno, nyní Avs čeká důležitý zápas proti Minnesotě, který ale pro fanoušky začíná již dvacet minut před začátkem, kvůli ceremoniálu vyřazení dresu Milana Hejduka.