Invasion XI: Rozhovor s Kieranom

Invasion XI: Rozhovor s KieranomEurolanche.com predstavuje účastníkov blížiacej sa Eurolanche Invasion XI.

Kieran Lavelle, 32, býva v Škótsku neďaleko Glasgowa. Colorado sleduje od roku 1999, vďaka hre NHL 99 na PlayStatione. V Eurolanche je od roku 2014 alebo 2015. Toto bude jeho prvý výlet do Denveru.

 

Prečo si sa rozhodol zúčastníť sa Invasion XI?

Roky som chcel navštíviť Denver a nikdy by mi nenapadlo, že by sa naskytla príležitosť, až som objavil Eurolanche a zistil som viac o ich pravidelných výletoch do Colorada. Vtedy som sa rozhodol k fanklubu pripojiť. Myslel som si, že tieto výlety budú pre mňa drahé a že sa nebudem vedieť dohovoriť s ostatnými účastníkmi, keďže hovorím anglicky. Myslel som si, že zápasy Colorada vo Švédsku budú jediné, ktoré navštívim. Ozval som sa Davidovi, že chcem byť súčasťou výletu do Švédska. Tam som ho spoznal rovnako ako ďalších členov a všetky moje obavy zmizli.

  

 

 

Na čo sa najviac tešíš?

Na zápasy Colorada a Pepsi Centrum. Ale aj na Chicago, Nashville, zápasy, mestá. Na múzeum mafie, múzeum blues a samozrejme chicagskú pizzu. Nashville ako mesto hudby, Lynchburg ako mesto výrobne whisky Jack Daniel's. V každom zápase uvidíme najlepších hráčov sveta, a to nielen za Colorado, ako napríklad Matthewsa, Marnera, Laineho, Kanea a ďalších.

 

Prečo si sa rozhodol pripojiť sa k tomuto projektu?

Už som spomenul to, čo som zažil v Štokholme. Presvedčilo ma to v tom, že chcem viac, že chcem ísť aj do USA. Keď som sledoval zápas číslo 82 minulý rok, po ktorom sa Avs dostali do play-off, chcel som zažiť raz rovnakú atmosféru.

 

Aký zápas bude podľa teba najzaujímavejší?

Je ich niekoľko. Prvý proti Torontu, keď prídeme. Oba mladé, silné a talentované, ofenzívne tímy. Samozrejme aj hosťovské zápasy proti divíznym rivalom v Chicagu a Nashville. Ale aj proti Vancouveru, keď si pamätám na škandál okolo Todda Bertuzziho a vtedajšiu rivalitu. Teraz majú mladých hráčov ako Boesera a Petterssona, ktorí ich robia podceňovaným a nebezpečným klubom. 

 

Všetky základné informácie o Eurolanche Invasion a o predošlých desiatich výletoch nájdete na Invasion.Eurolanche.com. Ak uvažujete o účasti na budúcej Invasion a máte otázky, posielajte ich na eurolanche@eurolanche.com. Prihlasovanie bude spustené neskôr a budú naň upozornení členovia fanklubu, ktorí pri registrácii uviedli svoju e-mailovú adresu.

 


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
19/01/2019 - 18:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."