Viac noviniek z fanklubu

Eurolanche vo svojej 14. sezóne

Eurolanche vo svojej 14. sezónePohľad na plány fanklubu do novej sezóny.

Už čoskoro sa začne nová sezóna pre Colorado Avalanche, ktorej sa nevedia dočkať fanúšikovia po celom svete. Pri tejto príležitosti je čas zamyslieť sa nad plánmi fanklubu Eurolanche, najväčšieho fanklubu Avs založeného v roku 2007 v Európe.

Pandémia koronavírusu negatívne zasiahla aj chod fanklubu. Kým posledné roky sme boli zvyknutí na jeden-dva alebo aj viac stretnutí členov v priebehu sezóny, čoskoro to bude rok od poslednej akcie fanklubu. Zdravie je prvoradé, preto akékoľvek hromadné stretávanie muselo dostať stopku. Ďalšie plány budú záležať od aktuálnej pandemickej situácie v Európe a USA. Eurolanche ich pozorne sleduje a len čo bude možné zorganizovať stretnutie členov v Európe, spraví tak za dodržania aktuálnych mimoriadnych opatrení.

Situácia ohľadom ďalšej Eurolanche Invasion je komplikovanejšia, keďže výlet poza oceán automaticky zahrňuje rad rozličných opatrení, podmienok pre cestovanie a mieru bezpečnosti pre účastníkov. V prípade, že štát Colorado povolí určitú zaplnenosť Ball Arena už v tejto sezóne, Eurolanche bude zvažovať organizáciu ďalšieho zájazdu pre svojich členov. Dovtedy sú akékoľvek špekulácie iba dohadmi.

Súčasťou aktivít fanklubu bude aj v sezóne 2020/21 tipovačka Eurolanche League, ktorá vo svojom 11. ročníku prinesie suveníry Avalanche pre najlepších troch tipérov. Popritom nebudú chýbať ďalšie súťaže či rozdávania suvenírov a podpisov hráčov tímu. Fanklub sa bude spravodajstvu o Avs venovať na svojich sociálnych sieťach na Facebooku (CZ/SK), Twitteri a Instagrame. Novinky z fanklubu budú zverejnené aj na webe Eurolanche.com. O prípadnom pokračovaní video relácii z minulej sezóny bude verejnosť upozornená práve na týchto miestach.

Eurolanche zároveň pripravuje špeciálny projekt pre všetkých fanúšikov Colorada Avalanche žijúcich mimo Severnú Ameriku bez rozdielu, či sú alebo nie sú členmi fanklubu. Podrobnosti budú oznámené neskôr.

V krátkosti o minulej sezóne

Nečakane náročná doba spôsobila, že sme nezosumarizovali sezónu 2019/20, ktorá bola pre Eurolanche 13. v histórii. Pozrime sa preto na aktivity fanklubu v skratke:

Eurolanche želá organizácii Colorado Avalanche úspešnú sezónu. Ďakujeme za vašu podporu.


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
11/01/2021 - 16:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."